Didžiulė rekonstrukcija įsibėgėja: prie Kauno laukia nauji eismo pakeitimai

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Grandiozinė magistralės A1 atkarpos ties Kaunu rekonstrukcija įsibėgėja. Darbai sparčiai juda pirmyn, o netrukus vairuotojų vėl laukia eismo organizavimo pakeitimai.

Darbai ties „Megos“ prekybos centru tęsiasi ir įgauna pagreitį. „Šiuo metu pilnai įrengta elektroninių ryšių kanalizacija ir vykdomi kabelių perjungimo darbai. Įrengta apie 80 proc. prieštriukšminės užtvaros polių. Likę bus įrengti galutinai baigus perjungti elektroninių ryšių dalyse numatytus kabelius ir demontavus senas trasas. Vykdomi polių įrengimo darbai atraminei sienutei šalia Vytėnų“, – teigiama Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) atsakyme DELFI.

Darbai vyksta ir po „Megos“ viaduku. Greitkelis bus platinamas, o tam trukdo viaduko atramos. „Atlikti polių įrengimo darbai atraminėms sienutėms „Megos“ viaduko kūgių rekonstravimo dalyje. Šiuo metu ruošiamasi dešinėje esančios pačios sienutės betonavimui. Platinamas esamas A1 kelias bei šalia jo esantis 3D jungiamasis kelias. Vykdoma 4K kelio išplatinimo darbai ir rengiamas užvažiavimo į Šilainius kelias 2K. Objekte atlikta didžioji dalis šlaito, esančio dešinėje pusėje prie Vytėnų, žemės darbų“, – teigia LAKD.

Planuojama, kad netrukus bus pradedamas A1 kelio dešinės pusės remontas. Vairuotojai pastebėjo, kad rekonstrukcijos pradžioje ir pabaigoje išasfaltuoti pervažiavimai iš vienos krypties eismo juostų į kitą. LAKD patvirtino, kad planuojamas eismo nukreipimas į kairę magistralės pusę abejomis kryptimis. Tiesa, tai truks tik kelias dienas – nuo birželio 1-osios iki 3-osios.

Pokyčių netrukus bus ir važiuojant Vilniaus kryptimi ties nusukimais į Šilainius. „Šiuo metu eismas uždarytas įvažiavimu į Šilainius iš Klaipėdos pusės. Planuojama birželio viduryje jame įrengti asfalto dangas ir eismą paleisti naujai įrengtu įvažiavimu uždarant senąjį, t. y. tą, kuriuo šiuo metu vyksta eismas“, – nurodo LAKD.

Vaizdas, prie kurio teks priprasti: Islandijos plente eismas vos juda 17 nuotr.

DELFI primena, kad pirmiausia darbai prasidėjo ties „Megos“ prekybos centru. Planuojama, kad pirmojo etapo darbai bus baigti iki metų pabaigos ir kainuos apie 17,5 mln. Eur.

Po pirmojo etapo ateis eilė Kleboniškio tilto bei kelio dalies iki Muravos sankryžos rekonstrukcijai. Šiuo metu vyksta naujo tilto statybos ir Jonavos gatvės viaduko rekonstrukcijų viešasis pirkimas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

67 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Kaunietė: jei norite iš ligoninės artimuosius parsivežti gyvus, nesitraukite nuo jų

Vyriausybė nusprendė bylinėtis su bendrove „Skonis ir kvapas“: nesutaria dėl kaljanų tabako akcizo

Ekstremalios sveikatai situacijos bus valdomos iš Kauno

Kaunas laukia pasiūlymų Gerumo kristalų apdovanojimams

Stabdomas Kauno centrinio pašto pardavimas, nuomonę pareiškė S. Skvernelis (papildyta)

Kauno „Žalgirio“ organizacija varžosi dėl geriausiojo darbdavio titulo

„Achemoje“ dangų uždengė oranžinis debesis: liepia užsidaryti langus ir neiti į lauką (dar papildyta)

Originaliai atnaujintas „PJazz“ restoranas Laisvės alėjoje

Nuogą Kauno mokyklos teritorijoje sulaikytą vyrą teismas suėmė ilgiausiam terminui

Žaibiška atomazga: Kaune stadioną statantys turkai gali lengviau atsikvėpti