„Kas vyksta Kaune“ portale – pokalbis su Europos Parlamento nariu A. Guoga – Kas vyksta Kaune

„Kas vyksta Kaune“ portale – pokalbis su Europos Parlamento nariu A. Guoga

R. Tenio nuotr.

Antradienio popietę „Kas vyksta Kaune“ kameros atsisuko į Europos Parlamento (EP) narį ir kandidatą ateinantiems penkeriems metams užimti EP kėdę Antaną Guogą. Verslininkas ir visuomenininkas tiesioginiame eteryje pasakojo apie darbą EP bei atgyjantį Kauną.

Pokalbį moderavo kitas žinomas veidas – apžvalgininkas Giedrius Drukteinis. Pašnekovas atsakė į G. Drukteinio parengtus ir žiūrovų realiu laiku užduotus klausimus apie politines vertybes, darbą EP, atlyginimą, dalijosi mintimis apie atsigaunantį Kauną.

A. Guogą Lietuvoje labiausiai nuvilia korupcija ir nenoras jos atsikratyti, polinkis tempti gumą, apsimesti, kad nieko nėra. Kai europarlamentaras panoro „valyti“ vieną partiją, jo teigimu, tam nebuvo noro. Ir antradienį pietų A. Guoga pasakojo sutikęs vieną garsų kaunietį, kuris neseniai išėjo į Seimą – irgi kalbėjo apie tai, buvo ten pat.

„Geri žmonės, kurie pabando, negali „prilipti“ ir išvalyti tos sistemos – ji labai sustabarėjusi. Politikai nenori keistis ir įsileisti jaunų veidų. Bet tikiu, kad po truputį situacija pasikeis ir tie, kurie bus politikoje, kažkiek savo gyvenimo galės paaukoti žmonėms“, – svarstė A. Guoga.

Jo manymu, senos tradicinės partijos turėjo blogų požymių, kurių negalėjo išsivalyti. Partija, turėjusi daugiausia piliečių pasitikėjimo, esą labiausiai visus nuvylė – net ir jaunos kartos politikai, į kuriuos buvo sudėta visa aptariamos politinės jėgos viltis, nuvylė, partija nenori ir neleidžia keistis iš principo.

„Čia didžiausia problema. Bet galvoju, kad jau yra pokyčių ir matome naujus politikus, kaip Visvaldas Matijošaitis, kuris kitoks. Politikoje mums reikia sėkmingų žmonių su autoritetu, kurio niekas, net ir partijos, nenumuštų, kurie gali aukoti tam tikrą laiką. O anksčiau partija valdydavo tokius žmones, nes tai buvo viskas – ji galėjo tave „nuimti“, ir tavęs nebėra. Ir merus galėjo „nuimti“ taryba, nors būtum kas tik nori, – ne tokius senus laikus prisiminė A. Guoga.

– Dabar yra tiesiogiai renkami merai, Europos Parlamento nariai, kuriais partija negali atsikratyti, nors ir norėtų tai padaryti. Manęs prašė, kad išeičiau, galiausiai jau nebegalėjo išmesti, nes žmonės tave renka, reitinguoja – dėl to piliečiai turi rinkti žmones, o šie turi būti aukščiau partijų. Tada galėsime pereiti į kitą lygį ir link to judame.“

Praėjusią savaitę pasirodžius ryškiems rinkiminiams plaktams su agrokultūrinio stiliaus užrašais, A. Guoga tikino, kad EP kampanijoje Kaune trūksta ryškių asmenybių. Europarlamentaras teigė turįs nebaigtų darbų, kuriuos yra pasirengęs tęsti, taip pat ambicijų įgyvendinti naujas idėjas.

Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos Centro Partijos rinkiminės sąskaitos, užsakymo nr. 2019/05/13-LCP/AG

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.