Gedimas „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelėje patuštino kauniečio sąskaitą

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Automobilio statymas per vieną iš Kauno gimtadienio dienų kai kuriems kauniečiams gerokai patuštino kišenę. „Noriu informuoti, kad tokia problema buvo, gal atsiras daugiau nukentėjusių“, – sako su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekęs skaitytojas.

„Gegužės 18 dienos vakarą pasistačiau automobilį „Unipark“ stovėjimo aikštelėje, esančioje Jonavos gatvėje 3. Išvažiuodamas už transporto priemonės stovėjimą susimokėjau kasoje. Tačiau po paros, gegužės 19 dieną, apie 21:30 val., sulaukiau siurprizo – mobilioji „Unipark“ programėlė informavo, kad už automobilio stovėjimą aikštelėje vis dar tiksi laikas. „Prikapsėjo“ 30 eurų“, – pasakoja kaunietis.

Automobilio stovėjimo aikštelėje laiką sustabdžiau, bet nuo banko sąskaitos automatiškai buvo nuskaityta minėta suma, pridūrė jis. „Paskambinęs „Unipark“ buvau informuotas, kad yra problemų su automobilių stovėjimo aikštele. Su atstovais susisiekėme elektroniniu paštu, laukiame pinigų grąžinimo“, – teigė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Kaunietė Rasa taip pat tapo minėto įvykio liudininke, pasak jos, „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelėje buvo išlaužta užkarda (šlagbaumas), o tam, kad išvykstančios transporto priemonės valstybiniai numeriai būtų nuskaityti, teko kelias minutes lūkuriuoti priešais vaizdo kamerą, patirtimi dalijasi moteris.

„Unipark“ rinkodaros specialistės Karolinos Slatkevičiūtės teigimu,  Jonavos g. 3 esančioje aikštelėje šeštadienį buvo užfiksuoti techniniai gedimai. „Šiuo metu problema yra sprendžiama ir tikimės, kad greitu metu bus pašalinta. Labai atsiprašome klientų, kurie susidūrė su atsiskaitymo problemomis. Kviečiame juos kreiptis dėl pinigų grąžinimo bendruoju paštu info@unipark.lt.“, – informavo ji.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis