Ugniagesiams teko skubėti į vieną šventinių Kauno renginių – Kas vyksta Kaune

Ugniagesiams teko skubėti į vieną šventinių Kauno renginių

Skaitytojo nuotr.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį kauniečių dėmesį atkreipė liepsnomis sužėravusi Nemuno pakrantė Kauno santakoje. Nors čia vyko su ugnimi ir pirotechnika susijęs suplanuotas miesto gimtadienio renginys, pasirodo, gaisrininkai į santaką tikrai važiavo.

Šiek tiek po vidurnakčio „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuo Užnemunės gatvės užfiksuotoje nuotraukoje matyti santakoje į dangų kylantys ugnies apšviesti dūmų kamuoliai. Redakcijai parašęs kaunietis tvirtino, kad parke po šventinio fejerverko kilo gaisras.

Iš kitos Nemuno pusės, nematant, kas iš tikro vyksta, žėravo gana grėsmingas vaizdas / Skaitytojo nuotr.

Šeštadienio vakarą šioje vietoje išties žėravo ir sproginėjo adrenaliną keliantys bei gana pavojingi reginiai. Vidurnaktį uždegus šiaudines skulptūras prasidėjo ugnies misterija, kiek vėliau į dangų šovė fejerverkas – visas šou truko apie pusvalandį.

Vis dėlto iš tolėliau veiksmą stebėjusiems ir su programa nebūtinai susipažinusiems kauniečiams pasirodė, kad situacija grėsminga, gali kilti arba jau kilo nelaimėžmonės iškvietė ugniagesius.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad praėjusią naktį gaisrininkų brigada iškviesta į santaką. Visgi atvykę gelbėtojai įsitikino, kad čia dega tik šiaudinės skulptūros, ugnis valdoma, tad netrukus ekipažas grįžo į komandą.

Analogiška ugnies misterija kauniečių veidus liepsnų atšvaitais nutvieskė ir pernai. Kaip šou atrodė iš arti, pasižiūrėti galite galerijoje:

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA