Kauno gimtadienio proga – įspūdingas Vienybės aikštės tortas – Kas vyksta Kaune

Kauno gimtadienio proga – įspūdingas Vienybės aikštės tortas

R. Tenio nuotr.

SBA grupė Kaunui rengia neeilinę dovaną – iš esmės atnaujina Vienybės aikštę. Kol didžioji dovana pakeliui – miesto gimtadienio proga kauniečiams ir miesto svečiams SBA dovanojo milžinišką gimtadienio tortą – Vienybės aikštės kopiją.

„Darbai miesto širdyje verda ir netrukus kauniečiams padovanosime modernią ir gyvą Vienybės aikštę. Atgimstanti erdvė Kaunui bus įteikta šiemet, kai miestas mini tapimo laikinąja sostine šimtmetį. Tikime, kad aikštė, į kurią įdėjome daug jėgų ir savų resursų, taps mūsų mylimo miesto gyvenimo ašimi“, – sako aikštę rekonstruojančios ir BLC verslo centrą plėtojančios SBA grupės įmonės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.

Konditeriai pasistengė atkurti ne tik verslo centrus, bet ir medžius / R. Tenio nuotr.

Kaip atrodys atnaujinta Vienybės aikštė, miestiečiai galėjo pamatyti per Kauno gimtadienio šventę Rotušės aikštėje. Ne tik pamatyti, bet ir paragauti. SBA kauniečiams dovanojo didžiulį saldų Vienybės aikštės maketą – gimtadienio tortą. Įspūdingo dydžio – 1,5 m pločio, 0,8 m ilgio, 30 cm aukščio ir 30 kilogramų sveriantį saldėsį meistriškai pagamino Kauno bendrovės „Bijola“ konditerės. Juo vaišinosi keli šimtai kauniečių.

Pakvietė apžiūrėti buvusio „Pramprojekto“: darbą lygina su gyvenimu viešbutyje 37 nuotr.

„Pasaldinome Vienybės aikštės atidarymo laukimą. O laukti yra ko. Vienybės aikštėje bus įrengti fontanai, žaliosios zonos, kurias puoš medžiai ir šimtai gėlių. Tai bus tikra laimingų žmonių aikštė. Ne veltui jos architektūrinė koncepcija Vokietijos dizaino apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia „Miesto erdvės“ kategorijoje. Tad miestas galės ja didžiuotis“, – sako milžinišką tortą kauniečiams miesto gimtadienio proga išdalinusi Loneda Gražulevičienė, šalia Vienybės aikštės plėtojamo BLC verslo centro vadovė.

Savo gabalėlio Vienybės aikštės laukė ne vienas / R. Tenio nuotr.

SBA į Vienybės aikštės atnaujinimo projektą investavo daugiau nei 10 mln. eurų. Aikštės rekonstrukciją numatoma baigti šį rudenį. SBA grupės įmonė „Urban Inventors“ Kaune ne tik rekonstruoja Vienybės aikštę – šalia jos plėtoja verslo centrą BLC. Vilniuje bendrovė valdo verslo slėnį „Green Hall“, kurio verslo centras „Green Hall 2“ pernai buvo pripažintas Metų architektūros kūriniu.

Kauniečiams pristatytas atnaujintas Vienybės aikštės rekonstrukcijos projektas 8 nuotr.

SBA grupė yra viena didžiausių lietuviško kapitalo verslo grupių. Jai priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, Vilniuje plėtojanti verslo centrus „Green Hall“ ir BLC Kaune, investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, tekstilės įmonės „Utenos trikotažas“ , „Šatrija“ ir „Mrija“, „SBA baldų kompanija“, valdanti bendroves „Klaipėdos baldai“, „Šilutės baldai“, „Visagino linija“, „Germanika“ ir „Mebelain“ bei „Kauno baldai“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.