Kauno gimtadienio proga – įspūdingas Vienybės aikštės tortas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

SBA grupė Kaunui rengia neeilinę dovaną – iš esmės atnaujina Vienybės aikštę. Kol didžioji dovana pakeliui – miesto gimtadienio proga kauniečiams ir miesto svečiams SBA dovanojo milžinišką gimtadienio tortą – Vienybės aikštės kopiją.

„Darbai miesto širdyje verda ir netrukus kauniečiams padovanosime modernią ir gyvą Vienybės aikštę. Atgimstanti erdvė Kaunui bus įteikta šiemet, kai miestas mini tapimo laikinąja sostine šimtmetį. Tikime, kad aikštė, į kurią įdėjome daug jėgų ir savų resursų, taps mūsų mylimo miesto gyvenimo ašimi“, – sako aikštę rekonstruojančios ir BLC verslo centrą plėtojančios SBA grupės įmonės „Urban Inventors“ vadovas Lionginas Šepetys.

Konditeriai pasistengė atkurti ne tik verslo centrus, bet ir medžius / R. Tenio nuotr.

Kaip atrodys atnaujinta Vienybės aikštė, miestiečiai galėjo pamatyti per Kauno gimtadienio šventę Rotušės aikštėje. Ne tik pamatyti, bet ir paragauti. SBA kauniečiams dovanojo didžiulį saldų Vienybės aikštės maketą – gimtadienio tortą. Įspūdingo dydžio – 1,5 m pločio, 0,8 m ilgio, 30 cm aukščio ir 30 kilogramų sveriantį saldėsį meistriškai pagamino Kauno bendrovės „Bijola“ konditerės. Juo vaišinosi keli šimtai kauniečių.

Pakvietė apžiūrėti buvusio „Pramprojekto“: darbą lygina su gyvenimu viešbutyje 37 nuotr.

„Pasaldinome Vienybės aikštės atidarymo laukimą. O laukti yra ko. Vienybės aikštėje bus įrengti fontanai, žaliosios zonos, kurias puoš medžiai ir šimtai gėlių. Tai bus tikra laimingų žmonių aikštė. Ne veltui jos architektūrinė koncepcija Vokietijos dizaino apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia „Miesto erdvės“ kategorijoje. Tad miestas galės ja didžiuotis“, – sako milžinišką tortą kauniečiams miesto gimtadienio proga išdalinusi Loneda Gražulevičienė, šalia Vienybės aikštės plėtojamo BLC verslo centro vadovė.

Savo gabalėlio Vienybės aikštės laukė ne vienas / R. Tenio nuotr.

SBA į Vienybės aikštės atnaujinimo projektą investavo daugiau nei 10 mln. eurų. Aikštės rekonstrukciją numatoma baigti šį rudenį. SBA grupės įmonė „Urban Inventors“ Kaune ne tik rekonstruoja Vienybės aikštę – šalia jos plėtoja verslo centrą BLC. Vilniuje bendrovė valdo verslo slėnį „Green Hall“, kurio verslo centras „Green Hall 2“ pernai buvo pripažintas Metų architektūros kūriniu.

Kauniečiams pristatytas atnaujintas Vienybės aikštės rekonstrukcijos projektas 8 nuotr.

SBA grupė yra viena didžiausių lietuviško kapitalo verslo grupių. Jai priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, Vilniuje plėtojanti verslo centrus „Green Hall“ ir BLC Kaune, investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, tekstilės įmonės „Utenos trikotažas“ , „Šatrija“ ir „Mrija“, „SBA baldų kompanija“, valdanti bendroves „Klaipėdos baldai“, „Šilutės baldai“, „Visagino linija“, „Germanika“ ir „Mebelain“ bei „Kauno baldai“.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys