Kauniečių išmonė stebina: avariją užmaskavo sudaužyto automobilio dalimis (atnaujinta)

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį gana keistas eismo įvykis užfiksuotas Žaliakalnyje. „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja gatvėje aptiko į medį įsirėžusį automobilį be vairuotojo – panašu, kad avariją buvo bandoma pridengti.

Kaip matyti kaunietės atsiųstose nuotraukose, smūgio būta gana stipraus – ketvirtos kartos „Golfas“ ne juokais aplamdytas, kliuvo ir medžiui. Aplinkui mėtosi plastikinės apdailos detalės.

Moteris negalėjo nurodyti, kada įvyko avarija – automobilį ji pastebėjo išvedusi šunį, o vairuotojo aplink matyti nebuvo, tad skaitytoja pranešė apie nelaimę policiją.

„Avarijos vieta buvo užmaskuota, o automobilis nuo medžio šiek tiek atitrauktas, kad atrodytų lyg atvaryta ir pastatyta šiaip sudaužyta mašina, – juokėsi moteris. – Patraukus apsaugą, atsivėrė tikroji medžio sužalojimo vieta.“

Skaitytoja įsitikino, kad automobilis čia riogso ne šiaip sau nudengusi medį. Moteris tvirtino, kad nubrozdintas kamienas buvo pridengtas didesne dalimi, primenančia variklio apsaugą.

Dalis, kuria buvo pridengta avarijos vieta / Skaitytojos nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad 12.21 val. pranešta apie Aukštaičių gatvėje į medį atsitrenkusį automobilį „Volkswagen Golf“.

Policijos duomenimis, visgi, medis neapgadintas, o patruliams susisiekus su transporto priemonės savininku, jis teigė, kad apie avariją žino ir pagalbos atsisakė. Ar eismo įvykį sukėlęs asmuo buvo blaivus, jau niekada nesužinosime, o formaliai avarija galiausiai nė nebuvo registruota.

Atnaujinta gegužės 22 d., 11.40 val.

Su „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi moteris, prisistačiusi vairuotojos mama, nupasakojo įvykio aplinkybes ir nurodė priežastį, kodėl sudaužytas automobilis buvo paliktas.

Anot jos, „Volkswagen Golf“ vairuotojai bevažiuojant pasidarė negera ir mergina rėžėsi į medį. Po eismo įvykio žmogus patyrė šoką, buvusieji šalimais pasivedėjo vairuotoją ir pasiūlė jai arbatos. Pašnekovė užtikrino, kad nelaimėn patekusi mergina buvo blaivi.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Kauną žengia pasaulinė gynybos ir karinių technologijų bendrovė

Skelbiama, kaip gauti bilietą į nemokamą Vasario 16-osios koncertą „Žalgirio“ arenoje

Ministerija užsimojo sujungti dalį švietimo įstaigų

Kauniečiai kviečiami į jubiliejinę skulptoriaus L. Striogos parodą

Lietuvos oro uostų rezultatai: labiausiai nustebino Kaunas

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija perspėja gyventojus dėl privalomų deklaracijų: nurodė terminus

Judėjimas išgelbėjo diabetu sergantį kaunietį: pakeitė darbą, atsisakė automobilio ir eina į žygius

Kauniečiams atverta rekonstruota Aleksoto apžvalgos aikštelė

Prokuratūra apskundė E. Kručinskienės išteisinimą dėl smurto prieš vaiką (papildyta)

Akademijoje apvirto sunkiasvoris automobilis