Kauniečių išmonė stebina: avariją užmaskavo sudaužyto automobilio dalimis (atnaujinta) – Kas vyksta Kaune

Kauniečių išmonė stebina: avariją užmaskavo sudaužyto automobilio dalimis (atnaujinta)

Skaitytojos nuotr.

Šeštadienį gana keistas eismo įvykis užfiksuotas Žaliakalnyje. „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja gatvėje aptiko į medį įsirėžusį automobilį be vairuotojo – panašu, kad avariją buvo bandoma pridengti.

Kaip matyti kaunietės atsiųstose nuotraukose, smūgio būta gana stipraus – ketvirtos kartos „Golfas“ ne juokais aplamdytas, kliuvo ir medžiui. Aplinkui mėtosi plastikinės apdailos detalės.

Moteris negalėjo nurodyti, kada įvyko avarija – automobilį ji pastebėjo išvedusi šunį, o vairuotojo aplink matyti nebuvo, tad skaitytoja pranešė apie nelaimę policiją.

„Avarijos vieta buvo užmaskuota, o automobilis nuo medžio šiek tiek atitrauktas, kad atrodytų lyg atvaryta ir pastatyta šiaip sudaužyta mašina, – juokėsi moteris. – Patraukus apsaugą, atsivėrė tikroji medžio sužalojimo vieta.“

Skaitytoja įsitikino, kad automobilis čia riogso ne šiaip sau nudengusi medį. Moteris tvirtino, kad nubrozdintas kamienas buvo pridengtas didesne dalimi, primenančia variklio apsaugą.

Dalis, kuria buvo pridengta avarijos vieta / Skaitytojos nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad 12.21 val. pranešta apie Aukštaičių gatvėje į medį atsitrenkusį automobilį „Volkswagen Golf“.

Policijos duomenimis, visgi, medis neapgadintas, o patruliams susisiekus su transporto priemonės savininku, jis teigė, kad apie avariją žino ir pagalbos atsisakė. Ar eismo įvykį sukėlęs asmuo buvo blaivus, jau niekada nesužinosime, o formaliai avarija galiausiai nė nebuvo registruota.

Atnaujinta gegužės 22 d., 11.40 val.

Su „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi moteris, prisistačiusi vairuotojos mama, nupasakojo įvykio aplinkybes ir nurodė priežastį, kodėl sudaužytas automobilis buvo paliktas.

Anot jos, „Volkswagen Golf“ vairuotojai bevažiuojant pasidarė negera ir mergina rėžėsi į medį. Po eismo įvykio žmogus patyrė šoką, buvusieji šalimais pasivedėjo vairuotoją ir pasiūlė jai arbatos. Pašnekovė užtikrino, kad nelaimėn patekusi mergina buvo blaivi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.