Kauniečių išmonė stebina: avariją užmaskavo sudaužyto automobilio dalimis (atnaujinta)

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį gana keistas eismo įvykis užfiksuotas Žaliakalnyje. „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja gatvėje aptiko į medį įsirėžusį automobilį be vairuotojo – panašu, kad avariją buvo bandoma pridengti.

Kaip matyti kaunietės atsiųstose nuotraukose, smūgio būta gana stipraus – ketvirtos kartos „Golfas“ ne juokais aplamdytas, kliuvo ir medžiui. Aplinkui mėtosi plastikinės apdailos detalės.

Moteris negalėjo nurodyti, kada įvyko avarija – automobilį ji pastebėjo išvedusi šunį, o vairuotojo aplink matyti nebuvo, tad skaitytoja pranešė apie nelaimę policiją.

„Avarijos vieta buvo užmaskuota, o automobilis nuo medžio šiek tiek atitrauktas, kad atrodytų lyg atvaryta ir pastatyta šiaip sudaužyta mašina, – juokėsi moteris. – Patraukus apsaugą, atsivėrė tikroji medžio sužalojimo vieta.“

Skaitytoja įsitikino, kad automobilis čia riogso ne šiaip sau nudengusi medį. Moteris tvirtino, kad nubrozdintas kamienas buvo pridengtas didesne dalimi, primenančia variklio apsaugą.

Dalis, kuria buvo pridengta avarijos vieta / Skaitytojos nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad 12.21 val. pranešta apie Aukštaičių gatvėje į medį atsitrenkusį automobilį „Volkswagen Golf“.

Policijos duomenimis, visgi, medis neapgadintas, o patruliams susisiekus su transporto priemonės savininku, jis teigė, kad apie avariją žino ir pagalbos atsisakė. Ar eismo įvykį sukėlęs asmuo buvo blaivus, jau niekada nesužinosime, o formaliai avarija galiausiai nė nebuvo registruota.

Atnaujinta gegužės 22 d., 11.40 val.

Su „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi moteris, prisistačiusi vairuotojos mama, nupasakojo įvykio aplinkybes ir nurodė priežastį, kodėl sudaužytas automobilis buvo paliktas.

Anot jos, „Volkswagen Golf“ vairuotojai bevažiuojant pasidarė negera ir mergina rėžėsi į medį. Po eismo įvykio žmogus patyrė šoką, buvusieji šalimais pasivedėjo vairuotoją ir pasiūlė jai arbatos. Pašnekovė užtikrino, kad nelaimėn patekusi mergina buvo blaivi.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas