Iš kurių vietų geriausia stebėti fejerverkus ir šokančių fontanų šou per Kauno gimtadienį?

Asociatyvi / A. Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien gimtadienį pradedantis švęsti Kaunas, gyventojams ir svečiams parengė visą šūsnį įvairiausio tipo renginių. Visą savaitgalį bus galima pamaloninti ne tik ausis klausantis profesionalių muzikantų, ar pramiklinti raumenis aktyviai pramogaujant, bet ir paganyti akis. Vienas iš tokių reginių jau laukia penktadienio vidurnaktį. Susirinkusieji galės stebėti vandens, ugnies, šviesos ir šokančių fontanų šou ir, žinoma, dangų tradiciškai nutvieksiantį fejerverką. Kuriose vietose aprėpti akimis šiuos reginius geriausia?

Penktadienio vidurnaktį vidiniame Kauno pilies kieme, prie Laisvės kario skulptūros, kauniečiai ir miesto svečiai galės grožėtis vandens, ugnies ir šviesos misterija, sukurta profesionalų pasirodymais, bei padangę nuspalvinsiančiu fejerverku. Iškart po to susirinkusiųjų laukia ne mažiau įspūdingas šokančių fontanų ir lazerių šou, kuris tęsis iki 2 val. nakties.

Ši Kauno Hanzos dienų programos dalis įrašyta iškart po to, kai savo pasirodymą Kauno pilies scenoje nuo Papilio gatvės pusės baigs viešnia iš Suomijos – geriausias visų laikų roko sopranas Tarja Turunen.

„Iškart po to renginio svečius pakviesime eiti prie Laisvės kario skulptūros. Būtent ten, už žirgo nugaros, įrengti šokantys fontanai. Tačiau prieš juos laukia įspūdinga įžanga su vandens, ugnies ir šviesos elementais bei fejerverkas“, – „Kas vyksta Kaune“ pasakojo „Kauno Hanza dienas 2019“ organizuojančios bendrovės „Medusa Concert“ vadovas Remigijus Knabikas.

Kalbėdamas apie šokančių fontanų ir lazerių šou, pašnekovas prasitaria, jog fontanai „šoks“ skambant skirtingų stilių muzikai – klasikai, rokui ir pan. Melodijos keisis maždaug 20 minučių intervalais. Šokančių fontanų bei lazerių šou toje pačioje vietoje bus galima išvysti ir savaitgalį: šeštadienį nuo 22:00-02:00 val., sekmadienį nuo 22:00-00:00 val.

„Geriausiai šios programos dalies vaizdus stebėti atėjus prie Laisvės kario skulptūros. Patariu norintiems ateiti anksčiau, tam, kad galėtų užsiimti vietą, nes erdvė nėra itin didelė. Fontanai pakelti į daugiau kaip vieno metro aukštį, o „šokant“ jie tam tikrais momentais „iššauna“ net į 25 metrų aukštį, todėl jie bus matomi ir iš pakankamai toli. Tačiau labiausiai rekomenduočiau ateiti prie Kauno pilies, iš priekio – čia laisva visa pieva. Ateinant nuo tiltelio pusės, taip pat matysis“, – kalbėjo R. Knabikas.

Fontanų ilgis siekia apie 40 metrų ilgį, ant vandens įspūdingai atrodo atsispindinčios lazerių šviesos. Dienos metu jie taip pat veiks, tačiau matysis tik vandens purslai.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis