Kauno geležinkelio stotyje sustabdžius bilietų prekybą keleiviai buvo palikti nežinioje – Kas vyksta Kaune

Kauno geležinkelio stotyje sustabdžius bilietų prekybą keleiviai buvo palikti nežinioje

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija penktadienį prieš vidurdienį susisiekęs skaitytojas Evaldas pranešė apie nesklandumus Kauno geležinkelio stotyje. Pasak jo, keleiviai ilgą laiką buvo priversti laukti galimybės įsigyti kelionės bilietus. Kauno geležinkelio stotyje lūkuriavę žmonės esą buvo palikti nežinomybėje – pavyks įsigyti bilietą ar teks išeiti it musę kandus nepasiekus kelionės tikslo.

„Bilietų įsigijimo sistema buvo sutrikusi pusantros valandos. Galiausiai iškeliauti norima kryptimi man pavyko, bet gerokai pavėlavau. Keleiviams tik paaiškino, kad traukiniai vėlavo dėl kažkokio prekinio traukinio gedimo. Paskambinus į bendrovę „Lietuvos geležinkeliai“, atstovai bandė mane nuraminti sakydami: „Nesinervinkite“. Tačiau tokie žodžiai nenuramino, nes vykau iš Raseinių rajono į Kaišiadorių rajoną per Kauną. Tokie trukdžiai išbalansuoja. Juolab, kad nebuvo pranešta iš anksto“, – apmaudo neslėpė vyriškis.

Turiu nufotografavęs švieslentes, kuriose pranešama apie traukinių vėlavimus, pridūrė jis.

Evaldo teigimu, su minėtais nesklandumais jam teko susidurti pirmąkart, nors traukiniais keliauja dažnai. „Nors tai – pirmasis kartas, bet išties nemalonu. Bent jau būtų paaiškinę, o Kauno geležinkelio stotyje išvis niekas nieko nežinojo ir nesakė. Tik liepė palaukti, o ko laukti, ir kada nežinia“, – tvirtino portalo skaitytojas.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ tvirtino Lietuvos geležinkelių atstovė spaudai Norvilė Valančė, bilietų į traukinius pardavimas buvo pristabdytas apie 5-7 minutes. Būtent tokio laiko tarpo, jos teigimu, prireikė patikslinti traukinių tvarkaraščiui, nes ryte įvykio prekinio traukinio gedimas, dėl kurio sutriko eismas kryptimi Vilnius-Kaunas.

„Dėl traukinio gedimo buvo užlaikyti trys keleiviniai traukiniai. Tačiau šiuo metu jie pajudėjo. Traukinių eismas atnaujintas“, – 13:02 val. kalbėjo atstovė.

Neparduodami traukinių bilietai Kauno geležinkelio stotyje nebuvo vienintelis nesklandumas, kuris penktadienį ištiko riedančius traukiniais. Moteriai ryte iš Kauno atvykus į laikinąją stotį Palemone, 9:49 val. teko lūkuriuoti apie valandą, po kurios į klausimą, ar traukinys vis dėlto pajudės, dar nebuvo atsakyta.

„Anot palydovo, „darykit, ką norit“, stovėsim dar valandą. Bilietas pirktas internetu pusvalandį prieš ir jokio pranešimo apie tai, kad gedimai kelyje nebuvo, nors iš palydovo žodžių aišku, kad problema buvo aiški ir ankščiau. Vieną dieną fanfaros apie darbus ir tylus klientų ignoravimas“, – kritika asmeniniame socialinio tinklo „Kas vyksta Kaune“ profilyje žėrė ji.

„Kai pasakė, kad teks laukti dar valandą, išlipau. Palydovas pasiūlė išsikviesti taksi ir taip nuvykti į Vilnių. Gavau žinią, jog dėl įvykusio nesklandumo, pinigai už traukinio bilietą bus grąžinti, o kitą kelionę ta pačia kryptimi taip pat apmokės. Tad iš viso suma 8 eurai 80 centų“, – „Kas vyksta Kaune“ pasakojo moteris.

Kaip vakar skelbta portale „Kas vyksta Kaune“, būsimos europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ atkarpoje  nuo Kauno iki Palemono baigti parengiamieji darbai ir pradedamas tiesti europinis kelias.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA