Kauno geležinkelio stotyje sustabdžius bilietų prekybą keleiviai buvo palikti nežinioje – Kas vyksta Kaune

Kauno geležinkelio stotyje sustabdžius bilietų prekybą keleiviai buvo palikti nežinioje

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija penktadienį prieš vidurdienį susisiekęs skaitytojas Evaldas pranešė apie nesklandumus Kauno geležinkelio stotyje. Pasak jo, keleiviai ilgą laiką buvo priversti laukti galimybės įsigyti kelionės bilietus. Kauno geležinkelio stotyje lūkuriavę žmonės esą buvo palikti nežinomybėje – pavyks įsigyti bilietą ar teks išeiti it musę kandus nepasiekus kelionės tikslo.

„Bilietų įsigijimo sistema buvo sutrikusi pusantros valandos. Galiausiai iškeliauti norima kryptimi man pavyko, bet gerokai pavėlavau. Keleiviams tik paaiškino, kad traukiniai vėlavo dėl kažkokio prekinio traukinio gedimo. Paskambinus į bendrovę „Lietuvos geležinkeliai“, atstovai bandė mane nuraminti sakydami: „Nesinervinkite“. Tačiau tokie žodžiai nenuramino, nes vykau iš Raseinių rajono į Kaišiadorių rajoną per Kauną. Tokie trukdžiai išbalansuoja. Juolab, kad nebuvo pranešta iš anksto“, – apmaudo neslėpė vyriškis.

Turiu nufotografavęs švieslentes, kuriose pranešama apie traukinių vėlavimus, pridūrė jis.

Evaldo teigimu, su minėtais nesklandumais jam teko susidurti pirmąkart, nors traukiniais keliauja dažnai. „Nors tai – pirmasis kartas, bet išties nemalonu. Bent jau būtų paaiškinę, o Kauno geležinkelio stotyje išvis niekas nieko nežinojo ir nesakė. Tik liepė palaukti, o ko laukti, ir kada nežinia“, – tvirtino portalo skaitytojas.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ tvirtino Lietuvos geležinkelių atstovė spaudai Norvilė Valančė, bilietų į traukinius pardavimas buvo pristabdytas apie 5-7 minutes. Būtent tokio laiko tarpo, jos teigimu, prireikė patikslinti traukinių tvarkaraščiui, nes ryte įvykio prekinio traukinio gedimas, dėl kurio sutriko eismas kryptimi Vilnius-Kaunas.

„Dėl traukinio gedimo buvo užlaikyti trys keleiviniai traukiniai. Tačiau šiuo metu jie pajudėjo. Traukinių eismas atnaujintas“, – 13:02 val. kalbėjo atstovė.

Neparduodami traukinių bilietai Kauno geležinkelio stotyje nebuvo vienintelis nesklandumas, kuris penktadienį ištiko riedančius traukiniais. Moteriai ryte iš Kauno atvykus į laikinąją stotį Palemone, 9:49 val. teko lūkuriuoti apie valandą, po kurios į klausimą, ar traukinys vis dėlto pajudės, dar nebuvo atsakyta.

„Anot palydovo, „darykit, ką norit“, stovėsim dar valandą. Bilietas pirktas internetu pusvalandį prieš ir jokio pranešimo apie tai, kad gedimai kelyje nebuvo, nors iš palydovo žodžių aišku, kad problema buvo aiški ir ankščiau. Vieną dieną fanfaros apie darbus ir tylus klientų ignoravimas“, – kritika asmeniniame socialinio tinklo „Kas vyksta Kaune“ profilyje žėrė ji.

„Kai pasakė, kad teks laukti dar valandą, išlipau. Palydovas pasiūlė išsikviesti taksi ir taip nuvykti į Vilnių. Gavau žinią, jog dėl įvykusio nesklandumo, pinigai už traukinio bilietą bus grąžinti, o kitą kelionę ta pačia kryptimi taip pat apmokės. Tad iš viso suma 8 eurai 80 centų“, – „Kas vyksta Kaune“ pasakojo moteris.

Kaip vakar skelbta portale „Kas vyksta Kaune“, būsimos europinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ atkarpoje  nuo Kauno iki Palemono baigti parengiamieji darbai ir pradedamas tiesti europinis kelias.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.