Nuo šiandien Kaunas skelbia įžangą į gimtadienio savaitgalį: miestas stebins įvairove (renginių apžvalga) – Kas vyksta Kaune

Nuo šiandien Kaunas skelbia įžangą į gimtadienio savaitgalį: miestas stebins įvairove (renginių apžvalga)

EGLĖ PETRONIENĖ 2019/05/16 14:41
R. Tenio nuotr.

Šventinį Kauno gimtadienio – Hanza dienų savaitgalį platus pramogų spektras miestiečiams neleis nuobodžiauti nei dieną, nei naktį. Įvairiose Kauno erdvėse skambės nemokami koncertai, liesis poezija, prie ekrano po atviru dangumi kvies speciali kino filmų programa, veiklos turės ir automobilių bei motociklų gerbėjai. Negana to, tradiciškai švęsime Europos muziejų naktį, kurios metu daugelis miesto muziejų atvers duris lankytojams jau sutemus. Pateikiame glaustą didžiausių savaitgalio įvykių apžvalgą, tad išsirinkite įdomiausius akcentus ir susitikime mieste.

Ketvirtadienį, gegužės 16 d.,

Nuo 11.30 val. Nemuno saloje visai dienai tradiciškai įsikurs „Open Kichen Kaunas“ šefai.

12 val. į Rotušės aikštę miestiečius kvies VDU Pavasario festivalio renginiai. Bus galima išbandyti virtualios realybės pramogas, nusipinti apyrankę, pasidaryti laikiną tatuiruotę ir net nusikirpti barzdą. Didžiojo uždarymo koncerto scenoje nuo 19 val. – „Beside the pool“, „Flash Voyage“, „Baltasis kiras“ ir Jurgis Didžiulis. Išsami pavasario festivalio programa čia.

Nuo 19 val. „Volfas EngelmanStudijos“ vasaros terasoje siautės nuotaikingieji „Rakija Klezmer Orkestar“ vaikinai. Koncertas nemokamas.

Penktadienį, gegužės 17 d.,

Pradedame švęsti Kauno gimtadienį, tad laukia muzikos ir pramogų kupinas vakaras mieste. Jau nuo 18 val. visus šokių muzikos fanus Rotušės aikštėje suburs žymių didžėjų desantas, Leon Somov bei Donatas Montvydas.

Nuo 20 val. Kauno pilies lomoje klausytojų lauks ukrainiečiai „Symfomania“ bei suomių grupė „Tarja Turunen“.

19 val. užsukite į kasmetinio šiuolaikinio cirko festivalio „Cirkuliacija“ rengiamą pikniką bei nemokamą „Lapkričio dvidešimtosios orkestro“ koncertą buvusiuose „Atžalyno“ vaikų namuose, Partizanų g. 85. Renginio metu organizatoriai dalinsis vaišėmis, festivalio programa ir galimybėmis prisididėti prie šio įgyvendinimo.

Tuo pačiu metu nemokami Sakramento atidarymo renginiai vyks ir Šv. Sakramento bažnyčioje (Vilniaus g. 31), o vienuolyno kiemelyje  laukiami gero kino gerbėjai. Specialią filmų programą pristato kino centras „Romuva“.

Visus tris šventinio savaitgalio vakarus, sutemus, publikos dėmesį kaustys prie „Laisvės kario“ skulptūros šokantys muzikiniai fontanai. Visa Kauno gimtadienio renginių programa čia.

Derėtų neužmiršti, kad įvairiose miesto erdvėse iki pat sekmadienio vakaro vis dar skambės „Poezijos pavasario“ posmai. Ką ir kur pamatyti, skaitykite čia.

Šeštadienį, gegužės 18 d.,

12 – 15 val. Kauno pilies lomoje žiūrovų dėmesys kaustys Pasaulio galiūnų taurės dalyviai.

12 val. Rotušės aikštėje griaudės „Bike Show Millennium“ dalyvių varikliai. Po motociklų parado pagrindinėmis miesto gatvėmis, miestiečiai kviečiami pašėlti „ZZ Top Tribute“ iš Vengrijos koncerte. Daugiau apie įvykį čia.

Tuo pačiu metu po visą senamiestį pasklis Gatvės muzikos dienos koncertai. Detalus muzikos fiestos koncertų žemėlapis čia.

Šv. Sakramento bažnyčioje šeštadienio rneginiai prasidės nuo 12 val. iškilmingomis Šv. Mišiomis, vėliau vyks diskusijų, chorų muzikos, šviesų ir meno kultūrinė programa.

Sakramento  kiemelyje nuo 14 val. bus rodoma trumpametražių filmų programa, archyvinė tarpukario filmuota medžiaga, kino juostos „100 metų kartu“ bei „Vaikai iš Amerikos viešbučio“.

Nuo 18 val. kviečiame pasinerti į tarptautinės Muziejų nakties renginius. Kaip ir kasmet, Kauno muziejai kartu su kitais akcijoje dalyvaujančiais Europos miestais atveria duris lankytojams vakare ir naktį – tokiu metu, kai paprastai muziejų eksponatai ilsisi tamsoje. Detalią Muziejų nakties programą Kaune rasite čia. Visi renginiai nemokami.

Nuo 19 val. pagrindinėje scenoje, įsikūrusioje Kauno pilies lomoje, šventinį Kauno gimtadienio koncertą surengs Arina, Kauno bigbendas, Jurgis Brūzga bei „Pink Floyd Project LT“ kolektyvas. Koncertą vainikuos įspūdingas fejerverkas.

Sekmadienį, gegužės 19 d.,

Visą dieną Kauno pilies lomoje vyks viduramžiškos linksmybės bei riterių turnyrai.

12 val. Rotušės aikštėje motociklus pakeis „Autoshow 2019“ dalyviai, o nuo 17 val. čia pat nuotaikingam koncertui miestiečius suburs  legendinės big byto grupės: Kęstutis Ignatavičius ex „Aitvarai“, „Elektraband“, „Vaizbūnai“, Leonardas Rinkevičius ir grupė „Undarox“.

Norintys praleisti smagią popietę drauge su savo augintiniu nuo 15 val. laukiami žolės aikštelėje šalia Pažaislio kamaldulių vienuolyno. Čia vyks tradicinis Kauno šunų susitikimas, kurio metu bus galima pasikonsultuoti su veterinarais, dresūros specialistais ar tiesiog papramogauti drauge su kitais šunų augintojais.

20 val. įspūdingą trijų dienų Kauno gimtadienio šventę Kauno pilies lomos scenoje vainikuos Andriaus Mamontovo ir grupės koncertas.

Visos savaitgalio pramogos Kaune – www.renginiai.kasvyksta.lt

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.