Paaiškėjo Kaune aidėjusių šūvių priežastis – puolė kaukėti vyrai su metaliniais strypais

Tiriamas susišaudymas Elektrėnų gatvėje / Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės 12 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du asmenis. Jie įtariami prievartavę iš Kauno miesto gyventojo didelės vertės turtą – tariamą skolą, viršijančią kelis šimtus tūkstančių eurų.

Kaip skelbiama Kauno apskrities VPK pranešime, ankstyvą balandžio 29 d. rytą, pridengę veidus kaukėmis bei apsirūpinę metaliniais strypais asmenys atvyko prie Kaune, Elektrėnų gatvėje esančio pastato.

Įtariamieji užpuolė kaunietį – panaudodami ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą reikalavo duoti tariamą skolą. Bandydamas apsiginti, vyriškis iš teisėtai laikomo pistoleto paleido keletą šūvių į užpuolikų pusę, o šie iš karto automobiliu paspruko iš įvykio vietos. Apie šį pavojingą susirėmimą rašė „Kas vyksta Kaune“ – tiesa, tuo metu „šviežio“ įvykio aplinkybių policija neatskleidė.

Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai nedelsiant ėmėsi šio tyrimo, atliko eilę procesinių ikiteisminio tyrimo veiksmų.

Sekmadienį, gegužės 12 d., kriminalistai sulaikė 1986 m. ir 1985 m. gimusius vyrus, kurie įtariami didelės vertės turto prievartavimu. Gegužės 13 d. buvo kreiptasi dėl kardomųjų priemonių – teismas abiem įtariamiesiems skyrė suėmimą dviem mėnesiams.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto prievartavimo. Už tai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str. 3 d. gresia laisvės atėmimas iki dešimties metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis (foto)

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato