Paaiškėjo Kaune aidėjusių šūvių priežastis – puolė kaukėti vyrai su metaliniais strypais

Tiriamas susišaudymas Elektrėnų gatvėje / Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės 12 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du asmenis. Jie įtariami prievartavę iš Kauno miesto gyventojo didelės vertės turtą – tariamą skolą, viršijančią kelis šimtus tūkstančių eurų.

Kaip skelbiama Kauno apskrities VPK pranešime, ankstyvą balandžio 29 d. rytą, pridengę veidus kaukėmis bei apsirūpinę metaliniais strypais asmenys atvyko prie Kaune, Elektrėnų gatvėje esančio pastato.

Įtariamieji užpuolė kaunietį – panaudodami ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą reikalavo duoti tariamą skolą. Bandydamas apsiginti, vyriškis iš teisėtai laikomo pistoleto paleido keletą šūvių į užpuolikų pusę, o šie iš karto automobiliu paspruko iš įvykio vietos. Apie šį pavojingą susirėmimą rašė „Kas vyksta Kaune“ – tiesa, tuo metu „šviežio“ įvykio aplinkybių policija neatskleidė.

Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai nedelsiant ėmėsi šio tyrimo, atliko eilę procesinių ikiteisminio tyrimo veiksmų.

Sekmadienį, gegužės 12 d., kriminalistai sulaikė 1986 m. ir 1985 m. gimusius vyrus, kurie įtariami didelės vertės turto prievartavimu. Gegužės 13 d. buvo kreiptasi dėl kardomųjų priemonių – teismas abiem įtariamiesiems skyrė suėmimą dviem mėnesiams.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto prievartavimo. Už tai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str. 3 d. gresia laisvės atėmimas iki dešimties metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sinoptikai skelbia, kokios sulauksime vasaros pradžios

Policijos pareigūnai visoje šalyje pagerbs žuvusį kolegą

Sveiko berniuko susilaukę kauniečiai netrukus ėmė nerimauti: kraujo tyrimai atskleidė itin retą ligą

Absurdiškiausia pervaža Kaune: traukinį čia jau seniai kas bematęs

M. K. Čiurlionio muziejus kviečia apsilankyti nemokamai

Pataria advokatė: kaip elgtis, jei mokykloje susižalojo jūsų vaikas

Kauno rajone rastas apiręs žmogaus kūnas

Vienybės aikštėje stipraus vėjo neatlaikė kaštonas

Šalyje nustatyti 5 nauji susirgimai koronavirusu

Varpo gatvę sekmadienio rytą sudrebino sprogimas