Paaiškėjo Kaune aidėjusių šūvių priežastis – puolė kaukėti vyrai su metaliniais strypais

Tiriamas susišaudymas Elektrėnų gatvėje / Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gegužės 12 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du asmenis. Jie įtariami prievartavę iš Kauno miesto gyventojo didelės vertės turtą – tariamą skolą, viršijančią kelis šimtus tūkstančių eurų.

Kaip skelbiama Kauno apskrities VPK pranešime, ankstyvą balandžio 29 d. rytą, pridengę veidus kaukėmis bei apsirūpinę metaliniais strypais asmenys atvyko prie Kaune, Elektrėnų gatvėje esančio pastato.

Įtariamieji užpuolė kaunietį – panaudodami ne tik fizinį, bet ir psichologinį smurtą reikalavo duoti tariamą skolą. Bandydamas apsiginti, vyriškis iš teisėtai laikomo pistoleto paleido keletą šūvių į užpuolikų pusę, o šie iš karto automobiliu paspruko iš įvykio vietos. Apie šį pavojingą susirėmimą rašė „Kas vyksta Kaune“ – tiesa, tuo metu „šviežio“ įvykio aplinkybių policija neatskleidė.

Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai nedelsiant ėmėsi šio tyrimo, atliko eilę procesinių ikiteisminio tyrimo veiksmų.

Sekmadienį, gegužės 12 d., kriminalistai sulaikė 1986 m. ir 1985 m. gimusius vyrus, kurie įtariami didelės vertės turto prievartavimu. Gegužės 13 d. buvo kreiptasi dėl kardomųjų priemonių – teismas abiem įtariamiesiems skyrė suėmimą dviem mėnesiams.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto prievartavimo. Už tai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str. 3 d. gresia laisvės atėmimas iki dešimties metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai (video)

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas

Antrajame prezidento rinkimų turo išankstiniame balsavime – didesnis aktyvumas

E. Kručinskienės išteisinimui nepritaria Kauno prokuratūra – skųs sprendimą

Oficialu: R. Meilutytė atsisveikina su profesionalios plaukikės karjera

Pradės nemokamai dalinti tūkstančius Šeimos kortelių: kas ir kada jas gaus?

Per Kauno miesto gimtadienio šventę - viešas neįgaliųjų pažeminimas?

Pirmoji pusfinalio kova „Žalgiriui“ – be didelio vargo

Politologų spėjimai dėl prezidento rinkimų: I. Šimonytė ar G. Nausėda?