Kaunas Šeimos dieną pasitinka iniciatyva: kviečia fiksuoti akimirkas

Asociatyvi/DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno šeimos taryba skelbia akciją „Darbovietė – atvira šeimai“ ir kviečia visus darbdavius gegužės 13-17 dienomis prisijungti bei drauge minėti Tarptautinę šeimos dieną. Originaliausių idėjų autorių laukia staigmenos. Prie šios iniciatyvos jungiasi ir Kauno miesto savivaldybės administracija.

Artėjantis trečiadienis daugeliui kauniečių turėtų tapti neeiline darbo diena. Įmonių, įstaigų ir kitų organizacijų vadovai raginami atverti duris savo darbuotojų šeimoms, kad ši diena jiems taptų išskirtine, rašoma pranešime spaudai.

Bendradarbių piknikas drauge su namiškiais, ekskursija po įstaigą darbuotojų šeimos nariams, viešnagė tėčio ar mamos darbo kabinete, o galbūt trumpa prezentacija kolegoms apie savo šeimą? Bet kuri iš šių idėjų gali būti įgyvendinta švenčiant Tarptautinę šeimos dieną. Oficialiai ji minima gegužės 15-ąją.

„Neseniai paminėjome Motinos dieną, o neilgai trukus ateis ir Tėvo diena, tad labai simboliška, kad tarp šiųdviejų mes švenčiame Šeimos dieną. Jau trečius metus inicijuojame akciją „Darbovietė – atvira šeimai“, kuria kviečiame visus darbdavius įprasminti šeimos ir darbo vertybes. Juk darbas – darbu, bet šeima yra visų brangiausias turtas, todėl bent kartą metuose visa tai galime simboliškai apjungti į vieną“, – kalbėjo Kauno miesto šeimos tarybos pirmininkė Ramunė Jurkuvienė.

Idėjos sumanytojai ragina kauniečius tądien dalintis savo šeimų gyvenimo akimirkomis bei istorijomis, taip parodant, kokia svarbi šeima kiekvienam iš mūsų.

Visi atsiliepusieji į šią iniciatyvą, kviečiami fiksuoti Šeimos dienos emocijas bei įspūdžius, o geriausias akimirkas su trumpais aprašymais iki gegužės 24 d. siųsti el. paštu seimos.taryba@kaunas.lt. Nuotraukų galerijas Kauno miesto savivaldybės Šeimos taryba publikuos savo feisbuko paskyroje, o įdomiausių istorijų autoriai bus pakviesti į susitikimą su akcijos organizatoriais ir apdovanoti.

„Šeimos diena tampa kasmetine tradicija ir Kauno miesto savivaldybėje. Dirbame pastate su turtinga istorija, tad kviesime namiškius pažinti ją iš arčiau. Profesionalus gidas surengs ekskursiją po pastatą. Esu tikra, kad ir kiti darbdaviai turės užtektinai fantazijos bei kūrybiškų idėjų, kad jų kolektyvuose tai būtų išskirtinė darbo diena. Galbūt iš arti pažinta tėvų profesinė patirtis padės vaikams renkantis ateities profesijas“, – sakė Kauno mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Tarptautinė šeimos diena pradėta minėti 1994 metais Jungtinių Tautų Organizacijos sprendimu. Kauno šeimos taryba yra prie Savivaldybės tarybos visuomeniniais pagrindais veikiantis patariamasis organas. Vienas pagrindinių Šeimos tarybos siekių, kad Kaunas taptų šeimai palankiu miestu.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai (video)

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas

Antrajame prezidento rinkimų turo išankstiniame balsavime – didesnis aktyvumas

E. Kručinskienės išteisinimui nepritaria Kauno prokuratūra – skųs sprendimą

Oficialu: R. Meilutytė atsisveikina su profesionalios plaukikės karjera

Pradės nemokamai dalinti tūkstančius Šeimos kortelių: kas ir kada jas gaus?

Per Kauno miesto gimtadienio šventę - viešas neįgaliųjų pažeminimas?

Pirmoji pusfinalio kova „Žalgiriui“ – be didelio vargo

Politologų spėjimai dėl prezidento rinkimų: I. Šimonytė ar G. Nausėda?