Kauno pareigūnai penktus metus iš eilės apgynė čempionų titulą

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį senjorų 25-ąjame jubiliejiniame krepšinio turnyre, vykusiose paskutinėse krepšinio rungtynėse, Kauno apskrities pareigūnų komanda iškovojo pirmąją vietą.

Kaip rašoma pranešime spaudai, gegužės 8 dieną 46:63 skirtumu nugalėję Utenos apskr. VPK komandą, Kauno apskr. VPK pareigūnai penktus metus iš eilės įrodė, jog savo titulo taip lengvai neatiduos.

Vykusiose varžybose baudų metiko titulas atiteko Sauliui Kasiulynui, Giedrius Klimavičius gavo prizą, kaip žaidėjas įmetęs daugiausiai tritaškių. Geriausiu finalo žaidėju tapo Ranetas Dabašinskas.

Senjorų 25 -ąjame jubiliejiniame krepšinio turnyre antrąją vietą iškovojo Utenos apskr. VPK komanda, trečiąją vietą laimėjo Alytaus apskr. VPK komanda, garbinga ketvirtoji vieta atiteko Vilniaus apskr. VPK komandai.