Skaitytojas piktinasi: atvažiavo išvežti šiukšlių, bet betvarkę aplink konteinerį paliko (papildyta)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio rytą į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, jis neslėpė pasipiktinimo šiukšliavežių darbu – nors atvažiavo išvežti šiukšles, aplink konteinerį jų maišus paliko.

Kaunietis užfiksavo šiukšlių išvežimo ypatumus: „Kauno švaros“ darbuotojai konteinerį ištuštino, tačiau aplink jį padėtų šiukšlių neišvežė.

Kaip teigia vyras, šią situaciją pastebėjo gegužės 1 dienos rytą, apie 10:45 valandą: atkreipęs dėmesį į šiukšliavežių darbą, sumojo nufotografuoti, kaip atrodo vieta iškart po šiukšlių surinkimo.

„Man labai smalsu, kas atsakys už tokią paliktą betvarkę… juk tai prestižinės Karmėlavos kapinės…“ – pasakojo skaitytojas.

Papildyta gegužės 2 d. 16:40 val.

„Kauno švara“ atsakomybė – atliekų konteinerių Karmėlavos kapinėse išvežimas. Kapinių teritorijos, įskaitant ir šalia konteinerio paliktų atliekų sutvarkymu, rūpinasi Kauno SĮ „Kapinių priežiūra“, – situaciją komentavo „Kauno švaros“ viešųjų ryšių specialistas Jonas Tumpa.

Jo teigimu, jei darbuotojai pastebi, kad šalia konteinerių lieka išmėtytų ar sukrautų atliekų – šią informaciją jie iš karto perduoda SĮ „Kapinių priežiūra“ darbininkams, kurie nedelsiant sutvarko susidariusį šiukšlyną.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

52 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Ieškantiems alternatyvų: geriausiais pripažintų pigių išmaniųjų dešimtukas

Į Kauną grįžtančius poilsiautojus pasitinka masinės spūstys

Pakartotinis pranešimas: uždaromas Aleksoto tiltas

Tyrimas atskleidė senatvės Lietuvoje realybę: rezultatai sukrėtė net tyrėjus

Seime svarstymai dėl stichijų padarinių: akiratyje – ūkininkai

Iškilo naujas siūlymas – neapmokestinti surinktų žmonių aukų

Žinios iš buvusio Kauno mero: siūlo pakeisti vardines rinkėjo korteles

Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Buvusio žalgiriečio D. Lavrinovičiaus šeimą aplankė gandrai: atskleidė vardą

Karštas diskusinis klausimas – gimdymas sulaukus 45-erių: už ar prieš?