Skaitytojas piktinasi: atvažiavo išvežti šiukšlių, bet betvarkę aplink konteinerį paliko (papildyta)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio rytą į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, jis neslėpė pasipiktinimo šiukšliavežių darbu – nors atvažiavo išvežti šiukšles, aplink konteinerį jų maišus paliko.

Kaunietis užfiksavo šiukšlių išvežimo ypatumus: „Kauno švaros“ darbuotojai konteinerį ištuštino, tačiau aplink jį padėtų šiukšlių neišvežė.

Kaip teigia vyras, šią situaciją pastebėjo gegužės 1 dienos rytą, apie 10:45 valandą: atkreipęs dėmesį į šiukšliavežių darbą, sumojo nufotografuoti, kaip atrodo vieta iškart po šiukšlių surinkimo.

„Man labai smalsu, kas atsakys už tokią paliktą betvarkę… juk tai prestižinės Karmėlavos kapinės…“ – pasakojo skaitytojas.

Papildyta gegužės 2 d. 16:40 val.

„Kauno švara“ atsakomybė – atliekų konteinerių Karmėlavos kapinėse išvežimas. Kapinių teritorijos, įskaitant ir šalia konteinerio paliktų atliekų sutvarkymu, rūpinasi Kauno SĮ „Kapinių priežiūra“, – situaciją komentavo „Kauno švaros“ viešųjų ryšių specialistas Jonas Tumpa.

Jo teigimu, jei darbuotojai pastebi, kad šalia konteinerių lieka išmėtytų ar sukrautų atliekų – šią informaciją jie iš karto perduoda SĮ „Kapinių priežiūra“ darbininkams, kurie nedelsiant sutvarko susidariusį šiukšlyną.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

52 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą

Paskutinį mėnesio sekmadienį - priminimas kauniečiams

Garsus mokslininkas pamokė, kaip atsikirsti Lietuvos vakcinų priešininkams

Kauniečiai išskyrė 10 priežasčių, kodėl Kaunas – geriausias Lietuvoje

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus?