Link Kauno važiavęs traukinys kliudė žmogų – Kas vyksta Kaune

Link Kauno važiavęs traukinys kliudė žmogų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Vėlų antradienio vakarą skaudus įvykis užfiksuotas tarp Kaišiadorių ir Pravieniškių geležinkelio stočių. Pranešta, kad čia traukinys parbloškė žmogų.

Kaip informavo Bendrasis pagalbos centras (BPC), antradienį, 22.55 val., Paukštininkų g. geležinkelio informavimo centras skubios pagalbos telefono numeriu 112 pranešė apie nelaimę Kaišiadoryse.

BPC duomenimis, geležinkelio kelio Kaišiadorys-Pravėniškės 2 kilometre, 9 pikete (specialus geležinkelio ilgio matas – „Kas vyksta Kaune“) traukinys susidūrė su žmogumi.

Ar nukentėjusysis prispaustas buvo neaišku, į įvykio vietą išsiųstos Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos. Tiesa, budinčios pamainos specialistai portalo žurnalistams trečiadienį negalėjo nurodyti, ar žmogų reikėjo vaduoti.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad greitoji naktį pristatė asmenį į Kauno klinikas. Visgi sunkiai sužalotas jis, ko gero, nebuvo, kadangi šiandien, gydytojos žiniomis, žmogus grąžintas į Kaišiadoris.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA