Penktadienio vakarą verslininkai ir SEO specialistai rinkosi į iškilmingą „SEO akademijos“ 5-ąjį gimtadienį

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietė verslininkė Evelina Biliūnaitė, „SEO Mama“, „SEO akademija“ įkūrėja sukvietė per pussšimtį svečių verslininkų ir SEO specialistų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienyje gyvenančius lietuvaičius verslininkus.

„SEO akademija“ (angl. SEO – paieškos sistemų optimizavimas (Google ir kt.) – tai meilės SEO specialisto profesijai ir internetui rezultatas. Tai vieta, kur jau penkerius metus žmonės iš visos Lietuvos ir užsienio mokosi SEO specialisto profesijos paslapčių. Tai vieta, kur susirenka asmenybės, nusiteikusios gauti praktinių žinių pliūpsnį ir nekantraujančios tas žinias kuo greičiau panaudoti savo versluose arba tiesiog įgyti naują profesiją.

„SEO akademija“ / Organizatorių nuotr.

SEO mama – pozityvą, šilumą ir gerą energiją spinduliuojanti lektorė, pati save pristatanti kaip „žmogų praktiką“. Taigi, teorijos šioje akademijoje mažai – viskas pateikiama per praktinius pavyzdžius ir lektorės patirtį. Štai kodėl šita akademija gyvuoja jau 5-erius metus! Todėl dabar buvo pats laikas atšvęsti 5-ąjį „SEO akademija“ jubiliejų.

„Ši šventė buvo ypatinga, džiaugiuosi, kad Lietuvoje pagaliau vis daugiau žmonių supranta, kokia svarbi yra SEO specialisto profesija, kaip odontologai reikalingi visiems, turintiems dantis, taip SEO specialistai reikalingi visiems, turintiems interneto svetaines“, – gegužės pabaigoje naują nuotolinių mokymų grupę renkanti sako „SEO akademija“ įkūrėja Evelina Biliūnaitė. Kadangi tai jubiliejinis „SEO akademija“ gimtadienis, tai ir šventės tema šiais metais buvo ypatinga – šventinė GALA vakarienė restorane Kaune „Floros simfonija“.

„SEO akademija“ / Ilona Ugintė, Evelina Biliūnaitė / Organizatorių nuotr.

Šventinį vakarą gimtadienio svečių laukė ne tik šventinė vakarienė, gimtadienio tortas, apdovanojimai ir padėkos. Renginį patikėta vesti charizmatiškajam Grantui Pažėrai. Na, o kaip gi gimtadienis be ypatingų svečių?! Speciali gimtadienio viešnia iš „Turtinga moteris“ Jolanta Chlevickienė, sveikos mitybos specialistė verslininkė Iloga Ugintė ir kiti, specialiai į renginį atvykę net iš Londono. Šiame šventiniame vakare susirinko esami ir būsimi „SEO akademija“ studentai, SEO specialistai, verslininkai, įmonių atstovai bei tie, kuriems internetas ir naujovės yra neatsiejama gyvenimo dalis, kurie pasiilgę kokybiškų kontaktų ir prasmingo laiko bendraminčių būryje.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams