Vyrui Petrašiūnuose prireikė medikų pagalbos – Kas vyksta Kaune

Vyrui Petrašiūnuose prireikė medikų pagalbos

Skaitytojo nuotr.

Ankstyvą pirmadienio popietę policija ir medikai suvažiavo į R. Kalantos gatvėje esančią viešojo transporto stotelę. Specialiosios tarnybos iškviestos vyrui, kaip manoma, padauginusiam alkoholio.

Kaip pasakojo 13.03 val. sujudimą užfiksavęs kaunietis, greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai sugužėjo į R. Kalantos gatvėje esančią stotelę „Kausta“.

Pasiteiravus „Kas vyksta Kaune“ skaitytojo, ar tik vyriškis nebus per daug išgėręs, šis spėjo, kad nelaimėlis ko gero pratęsė Velykų šventimą. „Vakar gi buvo rusų Velykos. Lietuviams dvi Velykų dienos, o pas rusus – viena. Čia pratęsimas sustojime“, – spėjo kaunietis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas nurodė, kad pareigūnams apie R. Kalantos gatvėje rastą vyriškį, kuriam negera, pranešta 12.45 val. Jis buvo pristatytas į nakvynės namus, apie asmens blaivumą pašnekovas informacijos neturėjo.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“, tiesa, pateikė kiek kitokius duomenis apie incidentą. Medikų žiniomis, stotelėje buvo du girti vyrai, 12.58 val. išsiųstos dvi brigados, kurios paėmė žmones.

Dar neaišku, kokio tai amžiaus vyrai. Kauno GMPS duomenimis, jie išvežti į gydymo įstaigą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA