Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Svarstote kaip šiemet papildyti ar atnaujinti savo kiemą ar sodybą? Tam puikia proga taps Kaune šį savaitgalį vyksianti sodinukų mugė „Aš sodinu“. Prie prekybos centro „Ermitažas“, Raudondvario pl. 131, balandžio 27-28 dienomis įsikurs įvairiausių sodinukų, daigų, dekoratyvinių augalų, vaiskrūmių ir kt. prekiautojai.

Dvi dienas vyksiančioje mugėje patarimus dalins ir puikiai žinomi savo srityje dr. Algirdas Amšiejus, dr. Dr. Kęstutis Malinauskas ir kiti.

Mugėje pasirinkimas kiekvienam

Balandžio 27-28 dienomis Raudondvario pl. 131 PC ,,Ermitažas’’ aikštelėje beveik 1000 kvadratų išsidėstys įvairiausi sodinukai, daigai, dekoratyvinių augalai, vaiskrūmiai ir t.t. Šeštadienį nuo 10 iki 17 valandos ir sekmadienį nuo 10 iki 16 valandos vyksiančioje mugėje lauks šilauogių, spanguolių, gervuogių, agrastų, lazdynų, graikinio riešuto, serbentų ir kitų vaiskrūmių sodinukai, vienmetės ir daugiametės lauko gėlės,braškes ir kita. Kartu su prabudusia gamta saulės ir gryno oro išsiilgę žmonės, galės rasti viską, kas pravers planuotis darbus soduose, daržuose ir gėlynuose.

Lauks patyrę prekybinkai ir konsultacijos

Raudondvario pl. 131 PC ,,Ermitažas’’ aikšteleje dvi dienas vyksiančioje sodinukų mugėje ,,Aš sodinu’’ lankytojų lauks dešimtys specialistų iš visos Lietuvos. Sodo, daržo bei kiemo aplinka bus pasirūpinta mūsų krašto sodininkų, daržininkų ir medelynų atstovų. Savo rankomis šias prekes užauginantys ūkininkai tikrai bus palankūs konsultacijų Jūsų sodui ar daržui klausimais. Lankytojus pasitiks puikūs savo sričių žinovai – dr. Algirdas Amšiejus, dr. Dr. Kęstutis Malinauskas ir kiti.

„Ermitaže“ vyks sodinukų mugė „Aš sodinu“ / Organizatorių iliustracija

Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami atvykti pasidžiaugti žalumos įvairove ir įsigyti kažką, kas akis džiugins ateinančius sezonus ir atnaujins Jūsų kiemus ar sodus. Graži aplinka visada verčia šypsotis.

Norintys prekiauti savo sodinukais dar kviečiami registruotis. Papildoma informacija teikiama telefonu +370 67042441 arba el. paštu info@festivus.lt

63 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ pradėjo pasirengimą sezonui: Š. Jasikevičius patikslino gandus apie žaidėjus

Premjerui S. Skverneliui atlikta operacija: artimiesiems dėkoja už palaikymą

Savaitgalį Kaune siautėjo vagys: nuostoliai siekia tūkstančius

Lietuvos kazino ir lažybų rinkos pokyčiai neaplenkia ir Kauno

Prie privačių namų Vilijampolėje – senojo Laisvės alėjos grindinio plytelės

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą