Kai kurių kauniečių automobilius nuo šiol saugos aukštesnės jėgos

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Rotušės aikštėje zujo policijos pareigūnai, tarp transporto priemonių sukosi ir kapelionas. Tiesa, baudomis miesto centre nekvepėjo, tik gera nuotaika – Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) surengė prevencinę akciją visų eismo dalyvių sąmoningumui didinti.

„Prevencinė veikla iš tiesų yra labai svarbi tam, kad visi vairuojantys, keliaujantys galėtų saugiai pasiekti kiekvienos kelionės tikslus. Visi mes savo protu ir širdimi turime suvokti, kad esame atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus, kad visuomet kelyje matytumėme ne tik save, bet visus eismo dalyvius, kurie tiesiog nori saugiai pasiekti namus. Turbūt tik nuo mūsų suvokimo ir supratingumo priklauso sėkmingos kelionės, mūsų sveikata bei gerovė“, – Kauno apskrities VPK pranešime cituojamas Kauno policijos kapelionas Tomas Karklys.

Saulėtą trečiadienio popietę Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai kartu su Kauno apskrities policijos kapelionu T. Karkliu Rotušės aikštėje vykdė prevencinę priemonę, skirtą visiems eismo dalyviams. Pareigūnai su kapelionu siekė atkreipti visuomenės dėmesį į pavyzdingą elgesį kelyje ir eismo kultūrą, švietimą saugaus eismo tema, saugaus eismo idėjų puoselėjimą bei antikorupcinį švietimą.

„Neabejotina, jog norint sumažinti eismo įvykių keliuose skaičių, turi augti eismo dalyvių tarpusavio pagarba ir atsakomybė. Tokiomis priemonėmis po truputį, mažais žingsneliais, auga eismo dalyvių kultūra ir tarpusavio pagarba vienas kitam. Tik būdami sąmoningi ir gerbdami vieni kitus išvengsime eisme skaudžių eismo nelaimių“, – pranešime teigia Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo skyriaus viršininkė Šarūnė Dzimidaitė.

Visi atvykę į prevencinę priemonę turėjo galimybę pasitikrinti vairavimo istoriją, pasimatuoti langų tamsumą bei padangų protektorių gylį. Taip pat visų atvykusių automobilių ir dviračių vairuotojų laukė mažos dovanos ne tik iš policijos pareigūnų, bet ir iš Kauno policijos kapeliono T. Karklio, kuris šventino visas transporto priemones bei dovanojo po Šventojo Kristoforo, keliautojų globėjo atvaizdą, kuris saugos kelyje.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina visus vairuotojus ir kitus eismo dalyvius elgtis kelyje atsakingai, saugoti ne tik savo turtą bei sveikatą, bet ir visų aplink esančių gyvybę.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ pradėjo pasirengimą sezonui: Š. Jasikevičius patikslino gandus apie žaidėjus

Premjerui S. Skverneliui atlikta operacija: artimiesiems dėkoja už palaikymą

Savaitgalį Kaune siautėjo vagys: nuostoliai siekia tūkstančius

Lietuvos kazino ir lažybų rinkos pokyčiai neaplenkia ir Kauno

Prie privačių namų Vilijampolėje – senojo Laisvės alėjos grindinio plytelės

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą