Populiarius paslaugų portalus valdančiai įmonei – tūkstantinė bauda

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Internetinius apsipirkimų portalus beta.lt ir grupinis.lt. valdančiai bendrovei „Beta Media“ 4 tūkst. bauda už keliautojų klaidinimą skirta teisėtai, nutarė teismas. Nustatyta, kad įmonė skleidė klaidingą informaciją apie kelionių kainas, kurios netikėtai išaugdavo.

Vilniaus apygardos administracinis teismas balandžio 9 dieną nutarė, kad Vartotojų teisių apsaugos tarnybos sprendimas skirti įmonei baudą yra pagrįstas ir teisėtas.

Pernai spalį „Beta Media“ bauda skirta už tai, kad ši veikė nesąžiningai, iškreipė ar galėjo iškreipti vidutinio vartotojo elgesį, skleidė klaidingą informaciją apie siūlomų kelionių kainą.

Tarnyba tyrimą pradėjo gavusi vartotojo skundą, kad grupinis.lt pardavinėtų kelionių į Turkiją ir Rodo salą kaina siekė 239 eurus, tačiau buvo privaloma dar įsigyti penkių ekskursijų paketą už 150 eurų. Kiti vartotojai teigė, kad perkant keliones, padidėjo jų kainos.

Skųstasi ir dėl beta.lt portale įsigytos 8 dienų kelionės į Graikiją, nors ji truko tik 6 dienas. Teismas pažymėjo, kad informacija apie 8 dienų trukmės kelionę galėjo klaidinti, nes nebuvo paaiškinta, jog į šį laiką įskaičiuotas ne tik laikas viešbutyje, tačiau ir skrydžių laikas.

Pasak teismo, informacija apie kelionių kainą buvo klaidinanti, nes pirminiuose pasiūlymuose nurodoma mažesnė kaina, tačiau perkant kelionę, ji padidėja, atsižvelgiant į jos datą bei papildomus privalomus ekskursijų paketus.

Nepaisant to, pirminiame pasiūlyme jokios papildomos informacijos apie didesnę kelionės kainą nėra pateikiama, pabrėžė teismas.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kaune sklando „Kiemų šventės“ nuotaika: soborą apsupo vaišėmis nukrauti stalai (foto)

„Lietkabelį“ sutriuškinęs „Žalgiris“ - LKL finale

Susitikimas su Kauno pareigūnais: „švariems“ vairuotojams - dovanos

Šilainiai ir Vilijampolė gyvena sausroje: ieškoma išeičių, kaip tiekti geriamąjį vandenį

Iš Švč. Sakramento bažnyčios dingę sakralūs kūriniai - surasti

Penktadienis - paskutinė išankstinio balsavimo diena

Naujas akcentas Kauno centre: ant sienos įsikūrė „Šviesos nešėjas“

Medikų sujudimas Birštone: kas vyksta?

„Sodra“ nutraukė pensijų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą

„Dragūnų“ trasą ruošiasi išbandyti ir kariškas automobilis