Populiarius paslaugų portalus valdančiai įmonei – tūkstantinė bauda

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Internetinius apsipirkimų portalus beta.lt ir grupinis.lt. valdančiai bendrovei „Beta Media“ 4 tūkst. bauda už keliautojų klaidinimą skirta teisėtai, nutarė teismas. Nustatyta, kad įmonė skleidė klaidingą informaciją apie kelionių kainas, kurios netikėtai išaugdavo.

Vilniaus apygardos administracinis teismas balandžio 9 dieną nutarė, kad Vartotojų teisių apsaugos tarnybos sprendimas skirti įmonei baudą yra pagrįstas ir teisėtas.

Pernai spalį „Beta Media“ bauda skirta už tai, kad ši veikė nesąžiningai, iškreipė ar galėjo iškreipti vidutinio vartotojo elgesį, skleidė klaidingą informaciją apie siūlomų kelionių kainą.

Tarnyba tyrimą pradėjo gavusi vartotojo skundą, kad grupinis.lt pardavinėtų kelionių į Turkiją ir Rodo salą kaina siekė 239 eurus, tačiau buvo privaloma dar įsigyti penkių ekskursijų paketą už 150 eurų. Kiti vartotojai teigė, kad perkant keliones, padidėjo jų kainos.

Skųstasi ir dėl beta.lt portale įsigytos 8 dienų kelionės į Graikiją, nors ji truko tik 6 dienas. Teismas pažymėjo, kad informacija apie 8 dienų trukmės kelionę galėjo klaidinti, nes nebuvo paaiškinta, jog į šį laiką įskaičiuotas ne tik laikas viešbutyje, tačiau ir skrydžių laikas.

Pasak teismo, informacija apie kelionių kainą buvo klaidinanti, nes pirminiuose pasiūlymuose nurodoma mažesnė kaina, tačiau perkant kelionę, ji padidėja, atsižvelgiant į jos datą bei papildomus privalomus ekskursijų paketus.

Nepaisant to, pirminiame pasiūlyme jokios papildomos informacijos apie didesnę kelionės kainą nėra pateikiama, pabrėžė teismas.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

„Žalgirio“ naujokas iš JAV pažėrė netikėtų „faktų“ apie Š. Jasikevičių

Vakarinis reidas Kaune: policijai teko bausti šūsnį skubančių vairuotojų

Vaizdingoje Kauno marių pakrantėje esantys sklypai ir pastatai atsidūrė Karbauskių rankose

Kaune dirbusiai aplinkos viceministrei - blogos žinios

Sekmadieniais alkoholiu siūloma leisti prekiauti ilgiau

Kauną skalbiantis lietus vėl stabdo darbus Žemaičių gatvėje: ar spės užbaigti iki rugsėjo?

Žiauraus moters nužudymo Kaune byla keliauja į teismą

Painiava dėl Lampėdžio kranto linijos ties V. Matijošaičio verslo valdomais sklypais: kas meluoja?

Kauno policija prašo pagalbos: užsipylė kuro ir išvažiavo

Antradienį popiet Lakūnų pl. rastas moters kūnas