Kaunietis nebeištvėrė: pažeidimus galima fiksuoti vieną po kito

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atrodo, kai kurios Kauno vietos pėsčiųjų sąskaita tampa tiesiog nesankcionuotomis automobilių stovėjimo aikštelėmis. Viena tokių atidaryta pačiame miesto centre – E. Ožeškienės gatvėje. Per dieną čia automobilį „numetusių“ gudruolių galima pamatyti ne vieną ir ne du.

„Štai, kaip atrodo E. Ožeškienės gatvės šaligatvis, – pro čia vaikščiojęs „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas dalijosi trijų dienų rezultatais. – Panašu, kai kuriems atrodo, kad parkuoti ant šaligatvio yra norma.“

Jo trečiadienį atsiųstose nuotraukose – tiesiai ant šaligatvio, net už apsauginės tvorelės pastatyti „Lincoln“, „Mercedes-Benz“, „Audi“, „Škoda“ automobiliai. Apie du atvejus vyras teigė pranešęs per epolicija.lt portalą, dar du įduoti žadėjo vakare. Lyg vieno pažeidimo būtų maža, tą pačią „Škodą“ ant šaligatvio kaunietis matė dukart.

„Tik ar sureaguos?“ – teisėsaugininkų veiksmus nuspėti bandė kaunietis. Anot jo, mandagiai paklausus šių transporto priemonių vairuotojų, kodėl taip daro, šie žodžio kišenėje neieško. „Ar netelpi?“, „koks tavo reikalas“, „aš trumpam“, „eik n*****“ – tokius paaiškinimus skaitytojas girdėjo dažniausiai.

„Tiesiog daro kaip nori ir jaučiasi nebaudžiami. Per savaitę geras rinkinys išeitų, bet labiau norėtųsi, kad vieni kitus gerbtume“, – svarstė kaunietis. Kaunietis tvirtino tokius pažeidėjus E. Ožeškienės gatvėje matantis kasdien, tačiau nėkart nepastebėjo, kad šioje vietoje vairuotojus tikrintų ar įspėtų policijos pareigūnai.

Pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal KET tai daryti draudžiama, užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. KET 150.5. skirsnyje nurodoma, kad statyti automobilį ant šaligatvio draudžiama, jeigu nėra tokį parkavimo būdą žyminčių kelio ženklų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

214 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pramonės prospekte kaunietis įkrito į 1,5 m gylio talpą

Visą savaitę šalies keliuose policija tikrins vilkikus, telefonu kalbančius vairuotojus

Baigiasi prašymų studijuoti aukštosiose mokyklose priėmimas

Kauno garaže pažeistas konteineris su radioaktyviomis medžiagomis

Kaune atidarytos užkandinės savininkų idėja sužavėjo ne vieną: pinigus siunčia net iš Aliaskos

Nemune apvirto baidare plaukę žmonės

Kaunietis E. Riabko po atkaklios kovos apgynė čempiono titulą

Kauno tarnybos šoko ant kojų dėl radiacijos

Dėl žiauraus nužudymo kalintis buvęs policininkas liks už grotų

Kaune yra vieta, kur laiką rodo pats žmogus