Kaunietis nebeištvėrė: pažeidimus galima fiksuoti vieną po kito

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atrodo, kai kurios Kauno vietos pėsčiųjų sąskaita tampa tiesiog nesankcionuotomis automobilių stovėjimo aikštelėmis. Viena tokių atidaryta pačiame miesto centre – E. Ožeškienės gatvėje. Per dieną čia automobilį „numetusių“ gudruolių galima pamatyti ne vieną ir ne du.

„Štai, kaip atrodo E. Ožeškienės gatvės šaligatvis, – pro čia vaikščiojęs „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas dalijosi trijų dienų rezultatais. – Panašu, kai kuriems atrodo, kad parkuoti ant šaligatvio yra norma.“

Jo trečiadienį atsiųstose nuotraukose – tiesiai ant šaligatvio, net už apsauginės tvorelės pastatyti „Lincoln“, „Mercedes-Benz“, „Audi“, „Škoda“ automobiliai. Apie du atvejus vyras teigė pranešęs per epolicija.lt portalą, dar du įduoti žadėjo vakare. Lyg vieno pažeidimo būtų maža, tą pačią „Škodą“ ant šaligatvio kaunietis matė dukart.

„Tik ar sureaguos?“ – teisėsaugininkų veiksmus nuspėti bandė kaunietis. Anot jo, mandagiai paklausus šių transporto priemonių vairuotojų, kodėl taip daro, šie žodžio kišenėje neieško. „Ar netelpi?“, „koks tavo reikalas“, „aš trumpam“, „eik n*****“ – tokius paaiškinimus skaitytojas girdėjo dažniausiai.

„Tiesiog daro kaip nori ir jaučiasi nebaudžiami. Per savaitę geras rinkinys išeitų, bet labiau norėtųsi, kad vieni kitus gerbtume“, – svarstė kaunietis. Kaunietis tvirtino tokius pažeidėjus E. Ožeškienės gatvėje matantis kasdien, tačiau nėkart nepastebėjo, kad šioje vietoje vairuotojus tikrintų ar įspėtų policijos pareigūnai.

Pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal KET tai daryti draudžiama, užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. KET 150.5. skirsnyje nurodoma, kad statyti automobilį ant šaligatvio draudžiama, jeigu nėra tokį parkavimo būdą žyminčių kelio ženklų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

214 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Adform kiemelio“ darbuotojams nustatyti koronaviruso atvejai, laikinai stabdomi „Kitokie pasikalbėjimai“

Skelbiamas pakartotinis Kauno zoologijos sodo vadovo konkursas

Per parą Lietuvoje užfiksuota 18 naujų koronaviruso atvejų

Žinomai Lietuvos atlikėjai nustatytas koronavirusas

Svarbu gyventojams: atnaujintos rekomendacijos koronaviruso prevencijai

Kauno rajone užfiksuotas kiaulių maro židinys

L. Linkevičius: S. Tichanovskaja atvyko į Lietuvą ir yra saugi

Sinoptikai: po alinančios kaitros atkeliauja permainos

Su koronaviruso protrūkiu Kauno ir Vilniaus kultūros įstaigose siejami dar du susirgimai

Svarbi informacija vairuotojams: eismas A. Mickevičiaus gatvėje bus ribojamas visą mėnesį