Čekų cirkas gastruoliuos Kaune

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai jau pastebėjo Aleksote vaikštinėjantį dramblį, ir suskubo domėtis, kaip jis čia atsirado. Paslaptis atskleista, tokiu būdu reklamuojamas į Kauną sugrįžęs čekų cirkas „Francesko“.

Gastroliuojančio cirko „Francesko“ palapinė įsikurė Aleksote, Veiverių plente 150. Į pasirodymus kauniečiai bei miesto svečiai bus kviečiami nepilnai dvi savaites –nuo ketivrtadienio, balandžio 18 iki balandžio 28 dienos.

Iš pietų Moravijos kilusio cirko istorija siekia XIX a., kai pirmą kartą į sceną žengė šeimos cirkas „Faltiny“. Vienas iš jo narių, František, laikui bėgant įkūrė ir cirką „Francesko“, kuris greitai sulaukė tarptautinio pripažinimo. Iš pradžių rinkęsi tik lokalius pasirodymus, dabar cirko artistai keliauja po visą Europą.

Čekų cirko scenoje žiūrovų dėmesį prikaustys iliuzionistų, šokėjų, akrobatų ir klounų pasirodymai. Šiemet į pasirodymus Lietuvoje „Francesko“ atsiveža ir naujieną – programoje numatytas Lietuvoje neviešėjusių Afrikietiško dramblio pasirodymas. Taip pat cirkas rengia ir pasirodymus be gyvūnų, o tam, kad scenoje pasirodantys gyvūnai ir artistai galėtų pailsėti, per Velykas, balandžio 22-23 dienomis pasirodymai nevyks.

Bilietai į cirką parduodami renginio vietoje prieš pasirodymus. Kauniečiams siūloma pasinaudoti specialiu pasiūlymu- percent du bilietus , trečias bilietas vaikui nieko nekainuoja.
Daugiau informacijos apie „Francesko“ rasite apsilankę jų „Facebook“ paskyroje (nuoroda: https://www.facebook.com/CirkusFrancescoJung) bei paskambinus telefonu 8 672 11462.

358 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Finalinis akordas: paklausyti A. Mamontovo prie Kauno pilies susirinko tūkstantinė minia

Užprogramuota nelaimė: prie Aleksoto tilto apgadinti penki automobiliai

Per miesto gimtadienį kauniečių gausiai lankytoje Švč. Sakramento bažnyčioje pasigesta kelių daiktų

Kurorte ant Nemuno kranto prisišvartavo pirmas šį sezoną laivas iš Kauno

Pagalbos prašanti mama: neturi pinigų - mirk

Rinkimų štabo planus atskleidęs R. Karbauskis tikras, kad S. Skvernelis persigalvos

Kaunietis užfiksavo nemalonią situaciją šalia „Hyper Maximos“: tie žmonės labai kantrūs

K. Meschino pristatė pirmąjį vaizdo klipą: dėl šios dainos susipažino su kauniečiu R. Daškevičiumi

Rekonstruojamą kelią netoli „Megos“ uždengė dūmų kamuoliai

Studentams - dar griežtesnės baudos už sukčiavimą