Čekų cirkas gastruoliuos Kaune

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai jau pastebėjo Aleksote vaikštinėjantį dramblį, ir suskubo domėtis, kaip jis čia atsirado. Paslaptis atskleista, tokiu būdu reklamuojamas į Kauną sugrįžęs čekų cirkas „Francesko“.

Gastroliuojančio cirko „Francesko“ palapinė įsikurė Aleksote, Veiverių plente 150. Į pasirodymus kauniečiai bei miesto svečiai bus kviečiami nepilnai dvi savaites –nuo ketivrtadienio, balandžio 18 iki balandžio 28 dienos.

Iš pietų Moravijos kilusio cirko istorija siekia XIX a., kai pirmą kartą į sceną žengė šeimos cirkas „Faltiny“. Vienas iš jo narių, František, laikui bėgant įkūrė ir cirką „Francesko“, kuris greitai sulaukė tarptautinio pripažinimo. Iš pradžių rinkęsi tik lokalius pasirodymus, dabar cirko artistai keliauja po visą Europą.

Čekų cirko scenoje žiūrovų dėmesį prikaustys iliuzionistų, šokėjų, akrobatų ir klounų pasirodymai. Šiemet į pasirodymus Lietuvoje „Francesko“ atsiveža ir naujieną – programoje numatytas Lietuvoje neviešėjusių Afrikietiško dramblio pasirodymas. Taip pat cirkas rengia ir pasirodymus be gyvūnų, o tam, kad scenoje pasirodantys gyvūnai ir artistai galėtų pailsėti, per Velykas, balandžio 22-23 dienomis pasirodymai nevyks.

Bilietai į cirką parduodami renginio vietoje prieš pasirodymus. Kauniečiams siūloma pasinaudoti specialiu pasiūlymu- percent du bilietus , trečias bilietas vaikui nieko nekainuoja.
Daugiau informacijos apie „Francesko“ rasite apsilankę jų „Facebook“ paskyroje (nuoroda: https://www.facebook.com/CirkusFrancescoJung) bei paskambinus telefonu 8 672 11462.

358 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netrukus bus pristatyti pirmieji oficialūs G. Nausėdos portretai

„Vičiūnai“ plečia įmonių tinklą užsienyje: verslą plėtos Kaukazo regione

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus

Vykdant darbus Kaune, iš priekabos pasipylė stipri rūgštis (foto)

Teismas sustabdė įtartiną Kauno rajono savivaldybės konkursą

Sutvarkyta dar viena vaizdinga vieta Kauno marių pakrantėje

Kauno teismas priėmė sprendimą dėl A. Paleckio suėmimo

Kokią garantiją rangovas privalo suteikti atliktiems statybų darbams?

Prašo kauniečių pagalbos: gal matėte eismo įvykį Pramonės prospekte?

Nustebino Kauno pareigūnų elgesys: jie ne taip viską suprato