Prie pėsčiųjų perėjos sustojusi kaunietė liko be žado: puolė vyras su peiliu

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalio dienos, rodos, gali būti ne itin džiugios. Į portalą kreipėsi vidury dienos Šilainiuose grasinimo sulaukusi kaunietė, o viskas prasidėjo tik stabtelėjimu prie perėjos. 

Sekmadienio rytą, apie 10:40 valandą, kaunietė išgyveno įvykį, kurio tikrai nesitikėjo: stabtelėjus prie perėjos praleisti vyro, jis ėmė grasinti peiliu.

„Šilainiuose vaikšto įtartinas žmogus, panašus į benamį. Sustojus jį praleisti prie pėsčiųjų perėjos, išsitraukė peilį ir ėmė grasinti, bandė pradurti automobilio padangas“, – situaciją nupasakojo skaitytoja.

Kaip teigia moteris, šis incidentas įvyko Baltų prospekte, ties paskutine perėja prieš viaduką – tarp gaisrinės ir dvylikaaukščio.

Kaunietė užklausta, ar teko šį vyrą pastebėti ir anksčiau, atsakė, kad tai pirmą kartą sutiktas asmuo. „Vyras senyvo amžiaus, žemo ūgio, ilga žila barzda, šviesia ilga striuke, su kepure“, – žmogų su peiliu apibūdino ji.

Tiesa, moteris į policiją nesikreipė: „Teko aplenkti ir nuvažiuoti, nes automobilyje buvo mažas vaikas, kuris išsigando“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

182 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Ministras E. Misiūnas kuria revoliuciją vairuotojams: nauji draudimai ir galimybės

Kauno gimdymo namuose - džiugi sukaktis: ar nėščiosios šiandien tokios pat kaip anksčiau?

Sergamumas tymais ir toliau auga

Sportiška vasara Kaune: nemokamos treniruotės pagal kiekvieno skonį

Šilainiuose – neeilinė kliūtis vairuotojams

Įspėja saugotis: oro užterštumas Kaune tik didėja

Į Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas – du rimti kandidatai

Laukia džiazuojantis savaitgalis, Atvelykio pramogos bei ekologijos pamokos (renginių apžvalga)

Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Minint įspūdingą „Gintarinės poros“ sukaktį - pokalbis su legendiniais Kauno šokėjais J. ir Č. Norvaišomis (tiesioginė transliacija)