Prie pėsčiųjų perėjos sustojusi kaunietė liko be žado: puolė vyras su peiliu

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalio dienos, rodos, gali būti ne itin džiugios. Į portalą kreipėsi vidury dienos Šilainiuose grasinimo sulaukusi kaunietė, o viskas prasidėjo tik stabtelėjimu prie perėjos. 

Sekmadienio rytą, apie 10:40 valandą, kaunietė išgyveno įvykį, kurio tikrai nesitikėjo: stabtelėjus prie perėjos praleisti vyro, jis ėmė grasinti peiliu.

„Šilainiuose vaikšto įtartinas žmogus, panašus į benamį. Sustojus jį praleisti prie pėsčiųjų perėjos, išsitraukė peilį ir ėmė grasinti, bandė pradurti automobilio padangas“, – situaciją nupasakojo skaitytoja.

Kaip teigia moteris, šis incidentas įvyko Baltų prospekte, ties paskutine perėja prieš viaduką – tarp gaisrinės ir dvylikaaukščio.

Kaunietė užklausta, ar teko šį vyrą pastebėti ir anksčiau, atsakė, kad tai pirmą kartą sutiktas asmuo. „Vyras senyvo amžiaus, žemo ūgio, ilga žila barzda, šviesia ilga striuke, su kepure“, – žmogų su peiliu apibūdino ji.

Tiesa, moteris į policiją nesikreipė: „Teko aplenkti ir nuvažiuoti, nes automobilyje buvo mažas vaikas, kuris išsigando“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

182 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Rotušės aikštėje parodys, kaip atrodo prekyba žmonėmis

Savaitgalio renginių apžvalga: nuo festivalių iki parodų

I. Stazdauskaitės nužudymo byloje įrodymų tyrimas artėja į pabaigą

Kauno paveldosaugininkų byloje - apstulbę kaltinamieji

Nuo kitų metų liepos dalis gyventojų vaistus gaus nemokamai (papildyta)

Netoli Panemunės ir Vaišvydavos žiedinės sankryžos nuverstas elektros stulpas – formuojasi spūstys

„Programa 1000“ nebus įgyvendinta – policijos pareigūnų atlyginimas nekils

Pabaigtas Nemuno krantinės takas - be turėklų ir su dideliais nuostoliais

Kaune rastas mirusio vyro kūnas – kakle pjautinė žaizda

Ekstremali padėtis Alytuje: gaisras suvaldytas