Nauja I. Zasimauskaitės kasdienybė – pirmasis koncertinis turas ir vienas po kito leidžiami hitai

Jūra foto nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ievos Zasimauskaitės muzikinėje veikloje – proveržis. Po intensyvaus, tačiau šiek tiek uždaresnio kūrybinio laikotarpio dainininkės gerbėjai gali džiaugtis rezultatais. Visai neseniai dienos šviesą išvydo didžiulio populiarumo sulaukęs kūrinys „Aš galiu skrist“. O ateinančią savaitę atlikėja vėl žada pristatyti naują dainą su vaizdo klipu „What Do You Want From Me“.

Nuolatinį darbą įrašų studijose ir filmavimo aikštelėse dainininkei tenka derinti su aktyviu dalyvavimu įvairiausiose viešose paskaitose ir kituose renginiuose. O bene labiausiai verčia pasitempti pasiruošimas svarbiausiam metų iššūkiui – balandžio pabaigoje prasidėsiančiam pirmajam solinių koncertų turui Lietuvoje.

I. Zasimauskaitė / S. Wodzinowska nuotr.

Atlikėja atskleidžia, jog koncertinis turas jai yra labai svarbus ir tikrai jaudina kiekviena mintis, susijusi su juo. Juk tai – pirmasis ir labai išlauktas įvykis jos kaip dainininkės kelyje. Vis dėlto didžiausią atsakomybę ir meilę koncertuoti Ieva visada jaučia Kaune, ten kur gyvena ir kuria.

„Tai kaip krepšininkams rungtynės namuose. Visas varžybas norisi laimėti, bet namuose nugalėti – būtina.“ – juokauja I. Zasimauskaitė. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre dėl žiūrovų širdies dainininkė „kausis“ jau balandžio 25 d. Koncerte publika išgirs ne tik ją, bet ir „VDU styginių instrumentų kvartetą“, gyvos muzikos grupę bei nuostabius pritariančiuosius vokalistus.

Šiuo intensyviu laikotarpiu pildosi ne tik muzikinės I. Zasimauskaitės svajonės. Seniai svajojusi apie darbą su studentais ar moksleiviais, šiuo metu dainininkė ypač aktyviai kviečiama dalyvauti įvairiose diskusijose ir viešuose renginiuose. Kaip ir apie savo kūrybą, apie papildomą švietėjišką veiklą dainininkė kalba su šypsena ir kažkokiu mistiniu motyvacijos užtaisu. Jos teigimu, visos veiklos papildo viena kitą ir turas tik vainikuos visą jos darbų procesą. Tai bus kaip viena didelė šventė.

I. Zasimauskaitė / S. Wodzinowska nuotr.

„Visi mano darbai – paskaitos apie vidinę laimę ir savęs paieškas su moksleiviais, dalyvavimas įvairiuose koncertuose ir renginiuose – dažniausiai susigeria į mane ir pavirsta viena gražia muzikine kalba. Esu labai laiminga, kad su savo gerbėjais galiu susikalbėti tiek kurdama dainas, tiek susitikusi ir nuoširdžiai apsikabindama. Tai – svajonės išsipildymas. Todėl neapsakomai laukiu, kai galėsiu su visais susitikti koncertuose net keturiuose miestuose. Nekantrauju visus apkabinti ir pasikalbėti gyvai. Per muziką ir, žinoma, ne tik.“ – mintimis dalijasi I. Zasimauskaitė.

Dainininkės koncertinis turas prasidės Vilniuje balandžio 24 d., balandžio 25 d. ji koncertuos Kaune, 26 d. pasirodys Klaipėdoje, o gegužės 4 d. – Birštone.

361 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šalies darželiuose - perpildytos grupės: Kaune tokių grupių daugiausiai

Pramonės prospekte vilkikas parbloškė moterį: skaitytoja atskleidė kraupias įvykio detales

Kauno gimdymo namuose pasaulį išvydo rekordinio svorio berniukas

Kauno rajone sustabdytas neadekvatus vairuotojas sužalojo pareigūnus

Kaune - tyčia padegtas balkonas: bute buvę vaikai apsinuodijo dūmais

Tęsia modernizavimą - remontui uždaromas dar vienas Kauno pašto skyrius

Pravieniškėse - neregėtas Kauno nusikalstamo pasaulio lyderių išpuolis

Birželio 23-iosios gatvėje - du eismo įvykiai: pėsčiųjų perėjoje partrenktas vaikas

Nuo pirmadienio Aleksoto tiltu atnaujinamas eismas: kokios naujovės lauks?

Eiguliuose laikinai stabdomas karšto vandens tiekimas