Šimtą taškų pelnę žalgiriečiai sutriuškino „Šiaulius“ | Kas vyksta Kaune

Šimtą taškų pelnę žalgiriečiai sutriuškino „Šiaulius“

delfi.lt 2019/04/07 19:25
Delfi nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (25-3) neatrodė pavargęs po sunkaus lemiamo Eurolygos mūšio prieš Madrido „Real“. Iš Ispanijos sostinės su kelialapiu į ketvirtfinalį grįžę Lietuvos čempionai pergalingą žygį pratęsė vietiniame fronte.

Įspūdingai puolime rungtyniavę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje gerino rezultatyvumo rekordus bei sekmadienio vakarą Kaune 109:83 sutriuškino „Šiaulių“ (5-23) krepšininkus.

Dominavę šeimininkai visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 39:21 bei taip pagerino šio sezono kėlinio rezultatyvumo rekordą. Negana to, kauniečiai sužaidė ir rezultatyviausią mačo pusę, po kurios pirmavo 64:40.

Antroji susitikimo pusė buvo tik formalumas, bet net ir poilsio lyderiams suteikę jaunieji žalgiriečiai negadino vaizdo aikštelėje. „Žalgiris“ išlaikė triuškinančią persvarą iki finalinės sirenos bei pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą.

109 taškus lapkritį Kauno ekipa buvo įmetusi ir į Prienų „Skycop“ krepšį.