Į „Žalgirio“ areną atvyks pasaulinė žvaigždė – Gigi DAgostino

„Facebook“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose pasklido žinia – į Kauno „Žalgirio“ areną atvyksta mega pasaulio žvaigždė – didžėjus Gigi D’agostino. Jis susirinkusius į „Millennium 2000 fest“ šokdins jau 2020 m. pavasarį.

Luigino Celestino di Agostino, geriau žinomas kaip Gigi D’agostino, į Lietuvą atvyks dėl vieno, jo elektronine muzika praskaidrinto vakaro Kauno „Žalgirio“ arenoje. Didžėjus tapo kviestiniu „Millennium 2000 fest“ atlikėju ir areną drebins jau 2020 metų kovo 28 dieną.

Italų didžėjus, gimęs 1967 metais, karjerą pradėjo būdamas 19-os metų – organizuodavo vakarėlius klubuose. Kai buvo vaikas, Gigi D’agostino svajojo būti kažkuo disco muzikos pasaulyje, tačiau karjera pasisuko elektroninės muzikos link.

Žinomiausi kūriniai išleisti 1999-2001 metų laikotarpyje: „Bla Bla Bla“, „Another Way“, „La Passion“, „Super (1,2,3)“ ir „L’amour toujours“. Tad nenuostabu, jog būtent šis atlikėjas buvo pakviestas į „Millennium 2000 fest“, kur jau antrus metus vienai nakčiai susirinkusieji bus grąžinti į 2000 metus.

Nors ryškiausi muzikos kūriniai sukurti kone prieš 20 metų, didžėjus turus po pasaulį organizuoja dar ir dabar. Tiesa, paskutinis kūrinys taip pat tapo itin žymus – Gigi D’agostino, kartu su Lietuvos didžėjumi „Dynoro“ susuko 409 milijonus peržiūrų „Youtube“ kanale turintį „remiksą“ „In My Mind“.

163 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus? (foto)

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos