Gūdaus kaimo vaizdas Kauno centre: tragiškos būklės gatvė nesulaukia remonto

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Prestižiniame Kauno Žaliakalnio rajone matomas vaizdas – tarsi atokaus kaimelio žmonių per ilgą laiką išmintas kelias“ – dalinasi skaitytoja Indrė, pristatanti opią K. Šklėrio gatvės būklės problemą.

Žaliakalnis – prestižinis Kauno rajonas, garsėjantis ne vien išlikusiais mediniais namais, kuriuos tarpukariu statėsi Kauno elito atstovai, bet ir įvairiais statiniais, parkais bei pramogomis. Džiugu, kad bandoma atrestauruoti, atnaujinti ir gražinti rajono vaizdą, tačiau dėmesys skiriamas ne visiems remonto reikalaujantiems objektams.

Tarp tvarkomų objektų – Pelėdų kalnas, tačiau kitoje kalno pusėje galime išvysti visai nebūdingą miestui vaizdą: K.Šklėrio gatvę, primenančią senovės kaimuose žmonių pramintus, vežimais išvažinėtus kelius. Vargu ar šiais laikais kaimuose rasime tokios tragiškos būkles kelių. O čia gatvė miesto centre.

Skaitytoja teigia dėl asfaltavimo kreipusis į Žaliakalnio seniūniją, kuri pažadėjo įtraukti K.Šklėrio gatvę į remontuojamų gatvių sąrašą.

Pasak skaitytojos, aplinkinės gatvės sutvarkytos, o ši, po lietaus nepraeinama gatvelė, remonto laukia jau ne pirmus metus.

Gyventojai kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę, tačiau sualukė atsakymo, kad pagal Kauno miesto gatvių remonto darbų priežiūros programą Kauno mieste, K. Šklėrio gatvės remonto darbai 2019 metais nėra numatomi.

„Kas Vyksta Kaune“ redakcija susisiekė su Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėju Aloyzu Pakalniškiu, kuris teigė, kad gatvė įtraukta į tvarkytinų gatvių sąrašą.

„Ši nedidelė gatvelė įtraukta į Žaliakalnio seniūnijos tvarkytinų gatvių sąrašą. Dalis jos išasfaltuota, dalis padengta skalda, tad apie problemą tikrai žinome. Avarines duobes stengsimės pašalinti kaip įmanoma greičiau.“ – Pasakojo A. Pakalniškis.

Dėl kapitalinio remonto šalia jos gyvenantys kauniečiai turi kelis pasirinkimus – laukti kol šią gatvę sutvarkys miestas arba imtis iniciatyvos ir skirti 50% darbų atlikimui reikalingų lėšų.

„Tokiu atveju kita dalis lėšų atkeliautų iš Kauno miesto savivaldybės. Šiuo paramos modeliu jau pasinaudojo, pavyzdžiui, Kaimelės, J. Semaškos, Sparnų, Skudučių, Bernatonių ir kitose gatvėse gyvenantys kauniečiai.“ – Išeitį siūlė miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą

Žemaičių gatvėje užvirs asfaltavimo darbai

Kaune po atviru dangumi išsirikiuos įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija

Alytuje degusi įmonė ne pirmą kartą aplinkosaugininkų akiratyje – buvo skirtos baudos

Veiksmo filmo scenarijus Kaune: „Mercedes-Benz“ sustojo tik peršovus padangas

Palemono gyventojus išgąsdino ore sklindantys juodi dūmai

Baranausko gatvėje susidūrus dviems transporto priemonėms stoja eismas

VDU Bonatikos sode atogrąžų drugių paroda (foto)

Seimas nusprendė: biudžetinių įstaigų nekilnojamasis turtas apmokestinimas nebus