Gūdaus kaimo vaizdas Kauno centre: tragiškos būklės gatvė nesulaukia remonto

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Prestižiniame Kauno Žaliakalnio rajone matomas vaizdas – tarsi atokaus kaimelio žmonių per ilgą laiką išmintas kelias“ – dalinasi skaitytoja Indrė, pristatanti opią K. Šklėrio gatvės būklės problemą.

Žaliakalnis – prestižinis Kauno rajonas, garsėjantis ne vien išlikusiais mediniais namais, kuriuos tarpukariu statėsi Kauno elito atstovai, bet ir įvairiais statiniais, parkais bei pramogomis. Džiugu, kad bandoma atrestauruoti, atnaujinti ir gražinti rajono vaizdą, tačiau dėmesys skiriamas ne visiems remonto reikalaujantiems objektams.

Tarp tvarkomų objektų – Pelėdų kalnas, tačiau kitoje kalno pusėje galime išvysti visai nebūdingą miestui vaizdą: K.Šklėrio gatvę, primenančią senovės kaimuose žmonių pramintus, vežimais išvažinėtus kelius. Vargu ar šiais laikais kaimuose rasime tokios tragiškos būkles kelių. O čia gatvė miesto centre.

Skaitytoja teigia dėl asfaltavimo kreipusis į Žaliakalnio seniūniją, kuri pažadėjo įtraukti K.Šklėrio gatvę į remontuojamų gatvių sąrašą.

Pasak skaitytojos, aplinkinės gatvės sutvarkytos, o ši, po lietaus nepraeinama gatvelė, remonto laukia jau ne pirmus metus.

Gyventojai kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę, tačiau sualukė atsakymo, kad pagal Kauno miesto gatvių remonto darbų priežiūros programą Kauno mieste, K. Šklėrio gatvės remonto darbai 2019 metais nėra numatomi.

„Kas Vyksta Kaune“ redakcija susisiekė su Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėju Aloyzu Pakalniškiu, kuris teigė, kad gatvė įtraukta į tvarkytinų gatvių sąrašą.

„Ši nedidelė gatvelė įtraukta į Žaliakalnio seniūnijos tvarkytinų gatvių sąrašą. Dalis jos išasfaltuota, dalis padengta skalda, tad apie problemą tikrai žinome. Avarines duobes stengsimės pašalinti kaip įmanoma greičiau.“ – Pasakojo A. Pakalniškis.

Dėl kapitalinio remonto šalia jos gyvenantys kauniečiai turi kelis pasirinkimus – laukti kol šią gatvę sutvarkys miestas arba imtis iniciatyvos ir skirti 50% darbų atlikimui reikalingų lėšų.

„Tokiu atveju kita dalis lėšų atkeliautų iš Kauno miesto savivaldybės. Šiuo paramos modeliu jau pasinaudojo, pavyzdžiui, Kaimelės, J. Semaškos, Sparnų, Skudučių, Bernatonių ir kitose gatvėse gyvenantys kauniečiai.“ – Išeitį siūlė miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Ministras E. Misiūnas kuria revoliuciją vairuotojams: nauji draudimai ir galimybės

Kauno gimdymo namuose - džiugi sukaktis: ar nėščiosios šiandien tokios pat kaip anksčiau?

Sergamumas tymais ir toliau auga

Sportiška vasara Kaune: nemokamos treniruotės pagal kiekvieno skonį

Šilainiuose – neeilinė kliūtis vairuotojams

Įspėja saugotis: oro užterštumas Kaune tik didėja

Į Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas – du rimti kandidatai

Laukia džiazuojantis savaitgalis, Atvelykio pramogos bei ekologijos pamokos (renginių apžvalga)

Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Minint įspūdingą „Gintarinės poros“ sukaktį - pokalbis su legendiniais Kauno šokėjais J. ir Č. Norvaišomis (tiesioginė transliacija)