Gūdaus kaimo vaizdas Kauno centre: tragiškos būklės gatvė nesulaukia remonto

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Prestižiniame Kauno Žaliakalnio rajone matomas vaizdas – tarsi atokaus kaimelio žmonių per ilgą laiką išmintas kelias“ – dalinasi skaitytoja Indrė, pristatanti opią K. Šklėrio gatvės būklės problemą.

Žaliakalnis – prestižinis Kauno rajonas, garsėjantis ne vien išlikusiais mediniais namais, kuriuos tarpukariu statėsi Kauno elito atstovai, bet ir įvairiais statiniais, parkais bei pramogomis. Džiugu, kad bandoma atrestauruoti, atnaujinti ir gražinti rajono vaizdą, tačiau dėmesys skiriamas ne visiems remonto reikalaujantiems objektams.

Tarp tvarkomų objektų – Pelėdų kalnas, tačiau kitoje kalno pusėje galime išvysti visai nebūdingą miestui vaizdą: K.Šklėrio gatvę, primenančią senovės kaimuose žmonių pramintus, vežimais išvažinėtus kelius. Vargu ar šiais laikais kaimuose rasime tokios tragiškos būkles kelių. O čia gatvė miesto centre.

Skaitytoja teigia dėl asfaltavimo kreipusis į Žaliakalnio seniūniją, kuri pažadėjo įtraukti K.Šklėrio gatvę į remontuojamų gatvių sąrašą.

Pasak skaitytojos, aplinkinės gatvės sutvarkytos, o ši, po lietaus nepraeinama gatvelė, remonto laukia jau ne pirmus metus.

Gyventojai kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę, tačiau sualukė atsakymo, kad pagal Kauno miesto gatvių remonto darbų priežiūros programą Kauno mieste, K. Šklėrio gatvės remonto darbai 2019 metais nėra numatomi.

„Kas Vyksta Kaune“ redakcija susisiekė su Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėju Aloyzu Pakalniškiu, kuris teigė, kad gatvė įtraukta į tvarkytinų gatvių sąrašą.

„Ši nedidelė gatvelė įtraukta į Žaliakalnio seniūnijos tvarkytinų gatvių sąrašą. Dalis jos išasfaltuota, dalis padengta skalda, tad apie problemą tikrai žinome. Avarines duobes stengsimės pašalinti kaip įmanoma greičiau.“ – Pasakojo A. Pakalniškis.

Dėl kapitalinio remonto šalia jos gyvenantys kauniečiai turi kelis pasirinkimus – laukti kol šią gatvę sutvarkys miestas arba imtis iniciatyvos ir skirti 50% darbų atlikimui reikalingų lėšų.

„Tokiu atveju kita dalis lėšų atkeliautų iš Kauno miesto savivaldybės. Šiuo paramos modeliu jau pasinaudojo, pavyzdžiui, Kaimelės, J. Semaškos, Sparnų, Skudučių, Bernatonių ir kitose gatvėse gyvenantys kauniečiai.“ – Išeitį siūlė miesto tvarkymo skyriaus vedėjas.

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

R. Karbauskis: keisis mažiausiai keturi ministrai

Išskirtinį rodsterį vairuojantis kaunietis vokišką automobilį iškeitė į japonišką: susirgau MX-5 liga

Kauniečių sėkmė Tarptautinėse vaikų žaidynėse: 10 individualių trofėjų ir futbolininkų auksas

Dėl karo ar krizių į Lietuvą grįžtantys lietuviai gaus nemokamą sveikatos draudimą

Naktį Lietuva stebėjo dalinį Mėnulio užtemimą: reiškiniu buvo galima grožėtis beveik 3 valandas

Miesto centre įsibėgėjus gatvės rekonstrukcijai, pėsčiuosius paliko ant ledo

Iš Kauno kilusi G. Martirosianaitė oficialiai pakeitė pavardę

R. Kazėnienė pratrūko: prokuratūrą reikia aptverti tvora ir visi žinos, už ką prokurorai ten sėdi

Vyriausybė apsisprendė - nuo šiol tarą privalės priimti ir kaimo parduotuvėse

Trečiadienio pavakarę Vilijampolėje - „Volkswagen" ir „MAN" susidūrimas