Kauno „Akropolyje“ šurmuliuoja mada: kokios aprangos detalės dominuos pavasarį?

G. Jauniškio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį šeštadienį ir sekmadienį Kauno „Akropolyje“ šurmuliuojantis mados kūrėjų POP-UP „Designer Space“ kviečia kauniečius atrasti aktualiausias Lietuvos dizainerių sezono naujienas, skatina kurti savo individualumą ir išlaikyti mados kultūrą.

Antrą kartą vykstantis „Designer Space“ renginys Kaune suburia gerai žinomus mados kūrėjus ir Kauno mados gerbėjus dviejų dienų mados įvykiui, kuris šįkart ne tik pristatė naujausius dizainerių darbus, bet ir pakvietė į mados tendencijų prognozuotojos Marijos Palaikytės paskaitą bei DJ Tomas Boo muzikinę programą.

Vakar prasidėjęs renginys ir šiandien kviečia kauniečius  atrasti pavasario kolekcijas ir sutikti tokius dizainerius kaip Liliją Larionovą, Serge Gandzumian, Laurą Dailidėnienę, Sonatą Bylaitę, Kristiną Kruopienytę, Adelę Dagytę, Godą Pele, prekės ženklų „RUDNĖ“, „Ketri“ ir „Indigo Bags“ kūrėjus.

Gerai žinoma mados tendencijų prognozuotoja-analitikė, „Vyrų Mados Savaitės“ organizatorė Marija Palaikytė atkreipė dėmesį į šį sezoną triumfuojančią baltą spalvą ir raukinius, neonines detales, auksinės spalvos sprendimus, roplių odos raštus ir šių metų koralo spalvą, kuri, mados ekspertės nuomone, atliepia poreikį daugiau dėmesio skirti aplinkos tausojimui.

Paklausta apie tai, kaip skiriasi mada ir stilius, M. Palaikytė akcentavo, jos mada atneša naujienas, o stilius yra tai, ką sukuria sau kiekvienas žmogus. „Svarbiausia, kad tai, kaip rengiasi žmogus, atitiktų jo vidų.“ – akcentavo ji. – „Dažnai mes labai daug dėmesio skiriame vidiniam savęs vystymui ir pamirštame apie išorę, o, iš tikrųjų, žmogui yra svarbi vidaus ir išorės harmonija.“

„Designer Space“ POP-UP tęsis šiandien, kovo 31 d., Kaune.  Vyks 11-19 val. „Akropolyje“, 2 aukšte, prie „Sugamour“, įėjimas atviras.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Norintys išsitirti dėl koronaviruso – mokamus testus gali atlikti privačiose laboratorijose

Ministras: vyksta intensyvūs darbai ruošiant nuotolinio mokymo programas kitiems metams

Tiesioginė transliacija: po Vyriausybės posėdžio S. Skvernelio informacija apie karantiną ir naujas taisykles

Gatvės lenktynėmis susiviliojusiam plaukimo asui – piniginė bauda ir atimta teisė vairuoti

Mokinių grąžinti į klases neskuba: nuotoliniu būdu mokslo metus baigs apie 80 proc. mokyklų

Per parą Lietuvoje nustatyti dar 8 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Liūdnos mokslininkų prognozės: Lietuvoje kova su koronavirusu gali tęstis ir antrą vasaros pusę

Iš paukščio skrydžio užfiksavo Lietuvos kalėjimus: du iš jų – Kaune (foto)

Dar viena nelaimė Nemuno krantinėje: šįkart skaudžių pasekmių pavyko išvengti

Prašoma leidimo užsieniečiams: į Lietuvą nori atvykti dar 30 asmenų