Kauniečiai sugalvojo, kaip pigiai atsinaujinti šiltajam sezonui: piniginė džiaugsis

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dviračiai, riedučiai, paspirtukai – nepakeičiami draugai atšilus orams ir norint aktyviau leisti laisvalaikį. Tad kol prekybininkai parduotuvėse galvoja kaip kuo daugiau uždirbti iš užsidegusių sportuoti pirkėjų ir kelia kainas, apsukrūs kauniečiai šiuos daiktus perka turguje.

Vienas populiariausių būdų aktyviai leisti laiką – važinėti dviračiu. „Naujų dviračių kainos parduotuvėse siekia nuo 200 eurų, tuo tarpu dėvėtą galima įsigyti ir už 30 eurų“, – sako Kaune, Bagažinių turguje, dviračius parduodantis Gerardas Kvietkauskas. Anot jo, tokie dviračiai labiausiai domina mėgstančius pasivažinėti retkarčiais ir norinčius išleisti kuo mažiau.

„Mano parduodamas dviratis už 30 eurų veikia kaip priklauso, tiesa, modelis senesnis, reiktų pasikeisti sėdynę. Tačiau turiu ir geresnį, jau su diskiniais stabdžiais ir priekiniais amortizatoriais. Už šį noriu 60 eurų. Važinėjau su juo trejetą metų, o dabar, kai žmona dviračiu nesinaudoja, nusprendžiau abu parduoti, nusipirkti sau geresnį kalnų dviratį“, – sako Gerardas, dar parduodantis ir senesnį tėvo rusišką dviratį.

Tačiau ar modelis naujas, ar jame yra naujausi privalumai svarbu ne visiems. Kaunietis Gediminas Fakejevas, Bagažinių turguje įsigijęs mėlyną universalų dviratį už 18 eurų džiaugiasi, kad būtent tokio jau seniai ieškojo.

„Kaip tik tokio dviračio norėjau ir ilgai ieškojau, tereiks pasikeisti padangas ir galėsiu važinėti su draugais. Jie taip pat turi tokius įsigiję. Taip, dviratis ne pirmos jaunystės, bet sulankstomas, tilps į automobilio bagažinę. O ir jei taps nereikalingas, už tiek pat tikrai čia pat parduosiu“, – džiaugiasi kaunietis.

Pasak Bagažinių turgaus senbuvių, jau kurį laiką jie mato tokią tendenciją. Nusipirkę daiktą pirkėjai vėliau čia grįžta kaip pardavėjai kartu su kitais savo parduodamais daiktais arba tiesiog pasiūlo juos už simbolinę kainą įsigyti turguje jau prekiaujantiems žmonėms.

„Yra galvotų žmonių. Jie, tarkim, prieš žiemą nuperka vaikui dviratį, kai pigesni. Vaikas metus pavažinėja, paskui išauga ar nusibosta. Tai dar kitą pavasarį čia parduoda ir nusiperka, pavyzdžiui, rogutes, ar slides, kai sezonas ką tik pasibaigęs, ir tos vėl pigesnės. Ypač vaikų drabužiai, žaislai, panašiai čia ratais keliauja pirmyn atgal. Kiti, aišku, tiek galvos nesuka. Va, man atnešė pačiūžas visai dar neblogas vienas vaikinas. Sako, mainom į riedučius, primokėjo dar kiek. Ir man gerai, ir jam gerai“, – pasakojo į Bagažinių turgų dažnai paprekiauti atvykstantis Antanas.

O paspirtukai ir riedučiai dabar išties daug pirkėjų dėmesio sulaukia. Pastarieji, anot pardavėjų, šiuo metu yra ypač ant bangos, nes parduotuvėse jų kainos dėl paklausos išaugusios, o turguje galima įsigyti ženkliai pigiau.

„Nauji riedučiai parduotuvėse – po 40-50 eurų už porą, o aš tris apynaujų poras pardaviau po 18 eurų, turėjau ir už 10 eurų. Besimokantys važiuoti čia pat pas kaimyną gali įsigyti ir apsaugų keliams, alkūnėms ir šalmų, kainos simbolinės. O vienas jaunuolis, pirkęs riedučius pas mane, juo pasimatavo, sumokėjo ir išvažiavo“, – pasakoja moteris Raimonda, pardavinėjanti avalynę ir drabužius.

Bagažinių turguje paspirtukai kainuoja nuo 4 eurų, riedlentės – 2-5 eurai, vaikiški dviračiai – nuo 15 eurų, taip pat galima įsigyti ir elektra valdomų vaikiškų mašinėlių ir motociklų.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Užgriuvus betono plokštei sutuoktinio akivaizdoje žuvo moteris: kaimynai nesutramdo ašarų

„Žalgirio“ naujokas iš JAV pažėrė netikėtų „faktų“ apie Š. Jasikevičių

Vakarinis reidas Kaune: policijai teko bausti šūsnį skubančių vairuotojų

Vaizdingoje Kauno marių pakrantėje esantys sklypai ir pastatai atsidūrė Karbauskių rankose

Kaune dirbusiai aplinkos viceministrei - blogos žinios

Sekmadieniais alkoholiu siūloma leisti prekiauti ilgiau

Kauną skalbiantis lietus vėl stabdo darbus Žemaičių gatvėje: ar spės užbaigti iki rugsėjo?

Žiauraus moters nužudymo Kaune byla keliauja į teismą

Painiava dėl Lampėdžio kranto linijos ties V. Matijošaičio verslo valdomais sklypais: kas meluoja?

Kauno policija prašo pagalbos: užsipylė kuro ir išvažiavo