Teatro dieną kviečia sugrįžti į 7-ąjį dešimtmetį

„No Name Studio“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ar prisimenate pūstas moterų šukuosenas, įrištas skaras bei katės akių formos akinius? O ryškiaspalvius kostiumėlius, platėjančius džinsus, gausybę geometrinių formų ir raštų aprangoje? Kovo 27-ąją – Tarptautinę teatro dieną – sugrįžti į 7-ąjį dešimtmetį nemokamoje fotosesijoje kviečia bendruomeninė fotostudija „No Name Studio“.

Įsiamžinti buvusiose Ž. Šančių kareivinėse visiems norintiesiems bus galima sukurtoje instaliacijoje po vieną, su šeima, draugais ar bičiuliais. Akcijos vietoje bus 7-to dešimtmečio rekvizitai ir aksesuarai, o turintieji to laikmečio daiktų, gali atsivežti iš namų. Vietoje dirbs stilistai ir profesionalių fotografų komanda.

„7-asis dešimtmetis – tai laikmetis, kai visuose populiariosios muzikos žanruose vyravo bliuzas, rokenrolas, džiazas bei vis labiau besiveržianti popmuzika. To laikmečio pabaigoje įsivyravo hipių subkultūra, kova už savęs pažinimą, taisyklių laužymą, taikią ir laisvą saviraišką. Kviečiu bent trumpam sugrįžti į 7-ąjį dešimtmetį!“ – ragino akcijos organizatorius fotografas Jonas Danielevičius.

Rengdamas akciją jis nori paskatinti bendruomeniškumą, paraginti aktyviau bendrauti su kaimynais.

„Mūsų namas nedidelis, bet būna eini, prasilenki su kaimynais ir žmogus nesisveikina, suka akis į šoną. Norisi kaimyniškumo, bendrystės, kad susitikę laiptinėje ar gatvėje nusišypsotume, pasisveikintume, persimestume keliais žodžiais. Diena iškart praskaidrėja!“ – sakė pašnekovas, pridūręs, kad jaunajai fotografų kartai norisi įamžinti skirtingą Kauno bendruomenę, o kartu ir gerą darbą padaryti.

Trumpam sugrįžti į spalvingąjį laikmetį bus galima kovo 27 d., 11-16 val., bendruomeninėje erdvėje „No Name Studio“ (A. Juozapavičiaus pr. 31 G, netoli „Šilo“ parduotuvės). Jeigu džiugins pavasariški orai, fotosesija vyks lauke. Registruotis nereikia. Jei nebus spėta visų atėjusiųjų įamžinti, jie bus pakviesti į kitą artimiausią fotoakciją. Dalyviai vietoje gaus po vieną atspausdintą 15×20 cm nuotrauką, kitos bus sukeltos į internetinę platformą.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Susikirto verslininkų ir gyventojų keliai: kovoja dėl „Šilo“ parduotuvės

Lietuvos oro uostai jau braška per siūles: naujas kainuotų milijardą eurų

Siūloma keisti nuo kitų metų įsigaliojančius alkoholio ribojimus

Eismą stabdo autobuso ir troleibuso avarija: kaip jie laikė teises?

Perspėja nuošalesnio paplūdimio ieškančius poilsiautojus: smėlis gali būti pavojingas

„Žalgiris“ po pertraukos susigrąžino vikrumu pagarsėjusį įžaidėją

Pareigūnai savaitgalį ėmėsi prie vandens poilsiaujančių kauniečių

Lietuvos politikai pateikė prašymą „Adidas“ dėl sovietinės simbolikos

Kauno klinikose - sudėtinga situacija dėl kraujo

Nuo kelio Kauno rajone nulėkęs automobilis vertėsi kelis kartus