„Žalgirio“ arenoje nuskambėjo didžiausias koncertas I. Jankauskaitės karjeroje

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje įvyko aktorės, dainininkės ir laidų vedėjos Ingos Jankauskaitės pirmojo solinio albumo „Mano vienintelis“ pristatymo koncertas. Atlikėjos istoriją pasakojančios dainos, humoras ir improvizacijos kūrė jaukius ir šiltus jausmus publikai.

„Visada tokiomis akimirkomis į galvą ateina tik banalybės. Nes tiesa – tą jausmą, laikant rankose albumą, labai sunku apibūdinti. Labai gera, didelis palengvėjimas, tačiau supranti – jis jau ne tavo. Noriu, kad tos dainos gyventų, kad rastų vietą žmonių gyvenimuose. Juk ne sau jis sukurtas“, – anksčiau apie naujojo albumo pasirodymą atviravo atlikėja.

Pasak dainininkės, koncertas – tai ilgai svarstyta ir pamatuota idėja, kuriai realizuoti prireikė nemažai laiko ir pastangų. „Suprantu, kad tai labai ambicingas žingsnis, tačiau tuo pat metu jaučiu tą „kada, jei ne dabar“. Noriu dalintis dabar jau savo dainomis, kalbėtis, bendrauti su žiūrovu, kurį tiek metų jaučiu per kameros akį“, – teigė moteris.

Didžiausias I. Jankauskaitės koncertas karjeroje apjungė visus atlikėjos talentus ir sukūrė itin jaukų ir jausmingą vakarą, kurio metu skambėjo ne tik naujojo albumo dainos, kurias pastaruoju metu ji kūrė, bet ir laikui nepavaldūs dainininkės kūriniai.

„Visada noriu, kad koncertas nebūtų tik dainų rinkinys. Jungiu jas į vientisą istoriją, papildytą pokalbiais, juoku ir, be abejo, improvizacijomis“, – prieš pasirodymą sakė I. Jankauskaitė.

Kartu su I. Jankauskaite koncerte pasirodė ne vienas scenos partneris bei bičiulis. Su muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Gerda Šukytė, kurios mokytoja buvo I. Jankauskaitė, atlikėja sudainavo Justino Jaručio joms sukurtą dainą „Šoku viena“.

O štai su dainininku, prodiuseriu ir kompozitoriumi Linu Adomaičiu I. Jankauskaitė atliko jausmingą kūrinį „Mylėt nelengva“ bei nuotaikingą „L+“ laikų dainą „Ar tu ją matei?“.

Ne kartą įvairiuose televizijos projektuose su Džordana Butkute atlikta daina „Dėl tavęs“ suskambo ir I. Jankauskaitės soliniame koncerte. Deja, pati Lietuvos pop muzikos karalienė ant scenos nepasirodė.

Po vienos iš dainų į sceną atskriejo gėlių puokštė. „Vyrai, argi jums ne gėda, kad moteris pirma atnešė gėlių?“ – į vyriškąją publiką kreipėsi atlikėja. Po tokio jos klausimo, vienas po kito stipriosios lyties atstovai suskubo link scenos ir tiesiog tempte tempė gėles. „Jau geriau“, – juokėsi I. Jankauskaitė.

Buvusiam scenos partneriui, į dausas iškeliavusiam šviesaus atminimo Vytautui Šapranauskui atlikėja skyrė Sauliaus Mykolaičio kūrinį „Matrica“, kuris susilaukė gausių publikos ovacijų.

Pasibaigus koncertui kauniečiai stojosi iš savo vietų ir dar ilgai griausmingais aplodismentais sveikino pirmąjį solinį albumą pristačiusią I. Jankauskaitę.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Vairuotojų negandos tęsiasi: eismas stoja Dainavoje

Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?

Pačiame Kauno centre nusidriekė didelė spūstis

Pagimdė į Kauno klinikas pervežta neblaivi ir narkotikų vartojusi gimdyvė

Nemuno pakrantė kauniečius vilioja pražydusiais sakurų žiedais

Kol kiti didieji miestai išjungia šildymą, Kaunas to daryti neskuba

Didžiajam penktadieniui – trys išskirtiniai receptai

Šv. Velykų savaitgalį vyks ne tik margučių varžybos – erdves užlies muzika (renginių apžvalga)

Eurolygos atkrintamosios pasipildė dar vienomis varžybomis „Žalgirio“ arenoje

Seime siūlymas dėl tymų – neskiepytiems užsidarytų darželių durys (papildyta)