Netoli „Urmo“ gatvėje pažiro automobilių detalės

T. Padgursko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio popietę specialiosios tarnybos skubėjo į įvykio vietą Elektrėnų gatvėje. Čia vienam į kitą kaip reikiant žiebus dviem automobiliams, darbo turėjo ir ugniagesiai.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai prieš 14 val. pranešė apie nelaimę Elektrėnų gatvėje, greta prekybos miestelio „Urmas“ organizuojamo Bagažinių turgaus. Atsiųstoje nuotraukoje matyti sudaužyti automobiliai, avarijos vietoje dirba policijos pareigūnai ir ugniagesiai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad avarija Elektrėnų gatvėje užfiksuota 13.16 val. – susidūrė „Audi“ ir „Škoda“ automobiliai.

Nors smūgis buvo nesilpnas, žmonės nelaimės metu nenukentėjo. Pirminiais policijos duomenimis, vairuotojai blaivūs, pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes. Avarijos vietoje buvusių kauniečių pasakojimu, vienas automobilis suko ar apsisukinėjo, o jauno vyro vairuotas „Audi“ į jį rėžėsi.

Dužus mašinoms, važiuojamojoje dalyje pabiro nuolaužos, išsiliejo tepalai. Kaip „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas, ugniagesiai iškviesti nuvalyti kelio dangą, taip pat atjungti automobilių akumuliatoriai.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė