Netoli „Urmo“ gatvėje pažiro automobilių detalės – Kas vyksta Kaune

Netoli „Urmo“ gatvėje pažiro automobilių detalės

T. Padgursko nuotr.

Šeštadienio popietę specialiosios tarnybos skubėjo į įvykio vietą Elektrėnų gatvėje. Čia vienam į kitą kaip reikiant žiebus dviem automobiliams, darbo turėjo ir ugniagesiai.

Kas vyksta Kauneskaitytojai prieš 14 val. pranešė apie nelaimę Elektrėnų gatvėje, greta prekybos miestelio „Urmas“ organizuojamo Bagažinių turgaus. Atsiųstoje nuotraukoje matyti sudaužyti automobiliai, avarijos vietoje dirba policijos pareigūnai ir ugniagesiai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams nurodė, kad avarija Elektrėnų gatvėje užfiksuota 13.16 val. – susidūrė „Audi“ ir „Škoda“ automobiliai.

Nors smūgis buvo nesilpnas, žmonės nelaimės metu nenukentėjo. Pirminiais policijos duomenimis, vairuotojai blaivūs, pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes. Avarijos vietoje buvusių kauniečių pasakojimu, vienas automobilis suko ar apsisukinėjo, o jauno vyro vairuotas „Audi“ į jį rėžėsi.

Dužus mašinoms, važiuojamojoje dalyje pabiro nuolaužos, išsiliejo tepalai. Kaip „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas, ugniagesiai iškviesti nuvalyti kelio dangą, taip pat atjungti automobilių akumuliatoriai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA