Netikėtas posūkis Kauno autobusų pirkimo skandale – į pareigas grįžta M. Grigelis

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį dienos šviesą išvydo netikėta žinia – „Kauno autobusams“ vadovauti grįžta po giminystės skandalo autobusų pirkimo istorijoje savo noru iš pareigų pasitraukęs Mindaugas Grigelis.

M. Grigelio kaip „Kauno autobusų“ vadovo istorijos tęsinį nulėmusi Kauno miesto savivaldybė tikina, kad atlikus įvairius patikrinimus, specialistai pažeidimų ar įtarimų nerado.

„Atlikome išsamų 25 naujų autobusų pirkimo patikrinimą. Teisės ir viešųjų pirkimų specialistai išanalizavo visus bendrovės „Kauno autobusai“ vykdyto pirkimo dokumentus. Patikrinimo metu specialistai jokių pažeidimų ar įtarimą keliančių konkurso sąlygų nuostatų nerado. Jokios papildomos informacijos apie galimus nusižengimus iš teisėsaugos institucijų ar Viešųjų pirkimų tarnybos negavome“, – situaciją aiškina Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.

Tiesa, pažeidimų nebuvimas nėra vienintelė tokį sprendimą lėmusi priežastis. Grąžinti M. Grigelį į „Kauno autobusų“ generalinio direktoriaus pareigas paskatino ir pasiekimai.

„Palyginus su kitose šalyse pastaruoju metu vykdytais panašiais pirkimais, „Kauno autobusams“ naujuosius autobusus pavyko įsigyti už labai konkurencingą kainą. Įvertinę tai, kad bendrovės „Kauno autobusai“ rezultatai pastaraisiais metais buvo geri, ir įmonė sėkmingai vykdo troleibusų ir autobusų parko atnaujinimą, pasiūlėme buvusiam direktoriui tęsti darbą“, – teigia V. Šiliauskas.

Pasak Kauno miesto savivaldybės atstovų, M. Grigelis į darbo vietą grįš artimiausiu metu.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai

Aplinkkelyje prie „Megos“ - tragiška nelaimė

„Laisvės piknikas“ šiemet suburs virš 70 visuomeninių organizacijų

Marvelės g. apsivertus automobiliui prireikė visų pagalbos tarnybų

R. Karbauskis deklaravo naujus pirkinius: atskleista namo prie Kauno marių kaina

Kaune duris atvers naujas „McDonald's“ restoranas