Laimės dieną „Happspace“ judėjo meksikietišku ritmu

„Happspace“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kovo 20 dieną praūžusi tarptautinė laimės diena „Happspace“ bendruomenėje pozityvių įspūdžių paliko visiems metams, o meksikietiško maisto fiesta ir imigranto paskaita apie asmenines patirtis dar labiau suartino dalyvius.

„Happspace“ rytas prasidėjo su masišku kiekiu laimų, kurie tapo šių metų tarptautinės laimės dienos simboliu, o vidurdienį susirinkę bendrų pietų, bendruomenės nariai gamino meksikietišką laimę – nuo guakamolės, salsa ir fresca iki skonį paaštrinusių aitriųjų paprikų, jalapenų ir aštrių padažų. Vienas iš „Happspace“ bendruomenės narių pradžiugino kolegas atsinešdamas elektrinį grilių, kuriame pietautojai kepinosi tortilla ir burrito.

Masinė meksikietiška fiesta subūrė visą bendruomenę – direktorius, samdomus darbuotojus, dirbančius sau, lietuvius ir užsieniečius. Visas spektras skirtingų specialybių, nuo programuotojų ir analitikų iki dizainerių ir redaktorių, dalinosi laime ir teminiais patiekalais. Bendruomeniškus pietus lydėjo aibė juoko, šurmulys ir nuomonės, kad tai yra geriausi pietūs, kokiuose yra tekę dalyvauti.

Meksikietiškų pietų metu „Happspace“ bendruomenę nustebino „Kaunas 2022“ atstovai, padovanodami dėžę laimų ir du pyragus, pagardintus laimės dienos simboliu – visa bendruomenė dalinosi netikėtu desertu, o po pietų dėkojo vieni kitiems ir džiaugėsi iniciatyvomis, kurios suburia žmones kartu.

„Smagiausia, kad tai buvo kaip maisto workshop’as, kuriame visi kartu ėmė rankomis maistą, jį kombinavo ir tuo pačiu norėdami pabandyti kito ingrediento dar pabendraudavo su šalia esančiais dalyviais.“ – Patirtimi dalinosi vienas „Happspace“ narys.

15 valandą „Happspace“ bendruomenė susirinko išgirsti laimę kito lūpomis – į amerikiečio Steven Rudolph paskaitą, kurios metu lektorius supažindino auditoriją su požiūriu į Lietuvą iš užsieniečio perspektyvos, kuri pasirodė esanti labai teigiama. Užsienietis savo pristatymą pavadino „Happiness in Lithuania“, o šmaikštaudamas apie lietuviškus orus teigė, kad išgyvenimui Lietuvoje reikalingiausi daiktai yra šalikas, skėtis, kepurė ir tinkami batai.

S. Rudolph atskleidė, kuo jį sužavėjo Lietuva – bulviniais blynais ir žmonėmis. Nors pastarieji, pasak lektoriaus, nėra ekspresyvūs, tačiau pasižymi atsakomybe ir geranoriškumu. Amerikietis džiaugėsi, kad savo veiklą ir darbus pasirinko įgyvendinti „Happspace“, nes prireikus visada sulaukdavo pagalbos.

Nors tarptautinė laimės diena vyksta tik kartą metuose, „Happspace“ erdvėse laime dalinamasi kasdien, o bendruomenė jau kalba apie būsimus renginius ir susibūrimus bei dalinasi nesibaigiančiais laimais.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Vairuotojų negandos tęsiasi: eismas stoja Dainavoje

Pavasario aktualijos: kaip plauti automobilį nepažeidžiant jo paviršiaus?

Pačiame Kauno centre nusidriekė didelė spūstis

Pagimdė į Kauno klinikas pervežta neblaivi ir narkotikų vartojusi gimdyvė

Nemuno pakrantė kauniečius vilioja pražydusiais sakurų žiedais

Kol kiti didieji miestai išjungia šildymą, Kaunas to daryti neskuba

Didžiajam penktadieniui – trys išskirtiniai receptai

Šv. Velykų savaitgalį vyks ne tik margučių varžybos – erdves užlies muzika (renginių apžvalga)

Eurolygos atkrintamosios pasipildė dar vienomis varžybomis „Žalgirio“ arenoje

Seime siūlymas dėl tymų – neskiepytiems užsidarytų darželių durys (papildyta)