Skaudi nelaimė netoli Domeikavos: dvi mergaitės atsidūrė ligoninėje

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio pavakarę nelaimė dvi jaunas pėsčiąsias ištiko Vandžiogalos plente. Mergaites gatvėje parbloškė automobilis – nukentėjusiosios išvežtos į gydymo įstaigą.

Besibaigiant darbo savaitei „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo apie nemažą specialiųjų tarnybų sujudimą Vandžiogalos plente. Kauniečiai čia pastebėjo policijos ir greitosios pagalbos ekipažus.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalo žurnalistams patvirtino, kad nurodytoje vietoje užfiksuotas įskaitinis eismo įvykis, kurio metu sužaloti asmenys.

Pranešimas apie nelaimę gautas 17.03 val. – policijos duomenimis, automobilis „Hyundai“ Vandžiogalos plente, ties sankryža su Taurpio gatve, kliudė pėsčiąsias. Apie nukentėjusiųjų amžių bei vairuotojo blaivumą žinių kol kas nėra.

Šiek tiek daugiau informacijos turėjo Kauno miesto greitosios pagalbos stotis. Pamainos vyresnioji gydytojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad plente partrenktos dvi dvylikametės mergaitės.

Vienai sužalota koja, kitai sutrenktas šonas – nukentėjusiosios buvo sąmoningos, jos išvežtos į Kauno klinikas. Specialiųjų tarnybų atstovai nedetalizavo, ar mergaitės gatvę kirto per pėsčiųjų perėją.

Policija tikslina nelaimės aplinkybes. Tuo metu Vandžiogalos plente iš abiejų pusių formuojasi spūstis, tuoj pat už „Megos“ kemšasi pasukimas į Domeikavą.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ką daryti norint priimti palikimą nepilnamečio vardu?

Po gaivesnio savaitgalio - dar viena karščio banga

Sveikatingumo diena Kaune: šūsnis pramogų ir gyvybiškai svarbios pamokos

Perkėloje pasikeitė tvarka: iš Kauno važiuojantiems autobusams - jokių išimčių

Kaunas: kine, iš paukščio skrydžio, o gal detalėse?

Automobilių parkavimo ypatumai Kaune: kur noriu, ten stoviu?

Mokslo metų mama laukia su siaubu: kainos šokiravo

Kaune įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos rožyne - žydėjimo pikas

Nelaimė Kulautuvoje: Kauno pareigūnas važiuodamas dviračiu sužalojo mažametį

Gedulo ir vilties dieną - masinė iniciatyva suvienijo visą Lietuvą