Kauniečiai vėl mėgausis šiluma – ateina tikras pavasaris

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors pirmasis kalendorinio pavasario mėnuo jau gerokai įpusėjęs, pastarosiomis dienomis išsiilgta saulė lepina ne taip ir dažnai. Visgi situacija savaitės viduryje pasikeis.

Šeštadienį, kovo 16 dieną už lango pliaupė lietus, tačiau sekmadienis nusprendė kiek nudžiuginti. Įdienojus Kaune vyraus 8 laipsnių šiluma, o lietaus, nors saulė ir slėpsis už debesų sluoksnio, nesulauksime. Pūs 6 m/s vėjas.

Pirmadienį ir antradienį orai bus kiek niūresni: Kaunas sulauks ne tik dangaus pilkumos, bet ir lietaus. Tiesa, drėgniausia bus naktį iš sekmadienio į pirmadienį, mat, pasak orų programėlių, miestą nuo maždaug 04 val. nakties iki 10 val. dienos aplankys lietaus debesys. Diena bus gražesnė – pro debesis sunkiai, bet visgi skverbsis saulės spinduliai, o temperatūra sieks 9 laipsnius šilumos. Antradienį nestipraus lietaus sulauksime ir dieną, o temperatūra bus dviems laipsniais žemesnė – termometras rodys 7 šilumos, naktį temperatūra nukris iki 0 laipsnių.

Geriausios žinios nuo savaitės vidurio

Trečiadienio rytas šiluma nelepins – bus 1 laipsnis, tačiau įdienojus kauniečiai ne tik mėgausis vis pasirodančia saule, bet ir džiaugsis 7 laipsnių šiluma, pūs 5 m/s vėjas. Vakarop užslinks debesys, kurie dangų niūriai nuspalvins iki ketvirtadienio nakties. Naktį temperatūra sieks 4 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį temperatūra jau pradės kilti, įdienojus ji pasieks 9 laipsnius šilumos, pūs 6 m/s vėjas, tačiau saulė nelepins.

Savaitgalis džiugins labiausiai

Penktadienį vėjas kiek pakils – 7 m/s, tačiau ir šiluma džiugins: 10 laipsnių rodantis termometras, o danguje šviečianti saulė. Džiugins ir šeštadienis bei sekmadienis, vyraus apie 11 laipsnių aukščiau nulio, o saulės spindulius užklos tik pavieniai debesys. Abi dienas būs 6 m/s vėjas.

Tiesa, savaitgalio rytai bus vėsoki, mat naktimis temperatūra nukris maždaug iki 2-4 laipsnių.

88 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Svarbi informacija: sutriko „Tele2“ ryšys

Atsako advokatė: ar turiu teisę atsidalinti savo dalį iš bendrosios dalinės nuosavybės?

Didesnė dalis gyventojų norėtų valstybinio komercinio banko

Orai: žiema šalčių dar neatneš

Tragiška sekmadienio avarija Kaune: po smūgio į šviesoforą, keleivis žuvo vietoje

Garliavoje specialiųjų tarnybų sujudimas – gatvėje partrenktas žmogus

„Baltojo kaspino“ festivalį Kaune užbaigė padėkos vakarienė restorane „Ieti“

„Žalgiris“ palaužė iki paskutinių sekundžių kovojusius šiauliečius

Gaisras Prienų rajone: gyvenamajame name sprogo dujų balionas

Kalinio sukčiavimo schema Pravieniškėse: vieniems siūlė darbą, kitiems – automobilius ir vibratorius