Puikiai pasirodęs „Žalgiris“ įveikė Vokietijos čempionus | Kas vyksta Kaune

Puikiai pasirodęs „Žalgiris“ įveikė Vokietijos čempionus

delfi.lt 2019/03/14 21:56

Eurolygos 26-o turo rungtynėse Kauno „Žalgiris“ (10-15) savo aikštėje žaidžia su Miuncheno „Bayern“ (12-13) krepšininkais. Abu klubai siekia įšokti į nuvažiuojantį atkrintamųjų varžybų traukinį, kiekviena pergalė – aukso vertės.

Lietuvos čempionai per visą Eurolygos istoriją nė karto nenugalėjo Miuncheno komandos – pralaimėjo visus tris sykius.

Šį sezoną žalgiriečiai išvykoje nusileido „Bayern“ krepšininkams 84:88.

„Žalgiriui“ padėti šiose rungtynėse jau galės traumą išsigydęs Nate‘as Woltersas, tačiau komanda ir toliau turės verstis be Pauliaus Jankūno, Antano Kavaliausko ir dar anksčiau iki sezono pabaigos iš rikiuotės iškritusio Lauryno Biručio.

Bavarai pastaruoju metu įkrito į duobę. Jie Eurolygoje laimėjo tik kartą per paskutinius keturis mačus.

Abi komandos rungtynių pradžioje daug dėmesio skiria gynybai, metimai skrieja pro šalį. Taškus pelno ir po traumos grįžęs svečių aukštaūgis D. Bookeris, tačiau B. Daviesas jam turi atsaką – 4:4.

Svečiai klysta, A. White’as krauna kamuolį iš viršaus. Jau kitoje atakoje dar kartą klysta P. Koponenas ir M. Grigonis nesunkiai pabėga ir dar kartą deda kamuolį iš viršaus – 10:7. P. Koponenas karščiuojasi ir teisėjai nedvejodami skiria jam techninę pražangą.

Po pirmo kėlinio „Žalgiris” priekyje 22:20.

Žalgiriečių gynyba puikiai veikia, A. Milaknis smeigia tritaškį – 27:22. D. Bookeris ir toliau kelia daugiausiai problemų „Žalgirio” gynybai.

Paskutinis B. Davieso metimas netaiklus, tačiau antrą kėlinį „Žalgiris” laimėjo 26:15.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris” pirmauja 48:35.

Rezultatyviausias žalgirietis po dviejų kėlinių yra B. Daviesas – 16 taškų (7/9 dvitaškiai), dar 10 pridėjo M. Grigonis. Svečių gretose D. Bookeris surinko 8 taškus.

Graži ataka baigiasi E. Ulanovo metimu iš po krepšio – 55:37. Didžiausias skirtumas šiose rungtynėse.

Th. Walkupas pataiko dvitaškį, po krepšiu guli D. Barthelis. Minutės pertraukėlė. „Žalgiris” pirmauja 64:46.

B. Hobbsas neleistinai stabdo D. Thompsoną. L. Westermannas pataiko įspūdingą tritaškį – 69:51.

Po trijų kėlinių „Žalgiris” pirmauja 69:53.

Žalgiriečiai klysta, Th. Walkupas prasižengia prieš N. Dangubičių. Pastarasis pataiko tik vieną baudos metimą – 72:59.

E. Ulanovas kiek pasvarstęs meta nuo trijų taškų linijos ir pataiko – 80:68. Minutės pertraukėlė. Žaisti lieka 3 min. 40 sek.

„Žalgiris“ laimi – 85:79.