Kauniečiai kviečiami orientacinėse varžybose labiau pažinti miestą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Orams vis labiau šiltėjant kauniečiai vis dažniau dairosi įvairių pramogų, kurios būtų užvedančios, aktyvios ir universalios. Kaip ir kiekvieną pavasarį, kauniečius aktyviai praleisti laiką kviečia orientavimosi automobiliais varžybų organizatoriai. Starta jau šį penktadienį.

Automobilių orientacines varžybas „Cityraid Vilniaus Nealkoholinis“ (buvęs Šturmas) grįžta į Kauną jau penktąjį kartą. Planuojama, jog dalyvių skaičius bus rekordinis – jau yra užsiregistravę dešimtys komandų, kurios planuoja dalyvauti. Organizatoriai kviečia visus norinčius išbandyti Cityraid orientavimosi varžybas automobiliais jau šio penktadienio vakarą.

Netradicinis penktadienio praleidimo būdas ir nauji draugai

„Mūsų organizuojamam renginyje dalyvauja įvairiausi žmonės. Smagiai laiką leidžia šeimos su vaikais, draugai, net kolegos pasirenka tokią pramogą po darbų. Paskutiniu metu populiarėjanti tendencija yra tėvams nupirkti bilietus savo vairuojantiems vaikams. “ – pasakojo organizatoriai.

Ši pramoga ir užsiėmimas gali tapti puikia ir sveika alternatyva įprastiems vakaro praleidimo būdams, tokiems kaip ėjimas į kiną ar į barą, nes kiekvienos varžybos priverčia ne tik važiuoti, bet ir pajudėti, pagalvoti ir padirbti kaip komandai. Šiame žaidime yra skatinama konkurencija bei tobulėjimas miesto pažinime.

Akimirka iš orientavimosi varžybų / Organizatorių nuotr.

„Šiais metais laukia dvi didelės naujovės – nauji užduočių tipai, kurių pas mūsų konkurentus dar nebuvo, bei apdovanojimų dalies atsisakymas. Žaidėjai žaidžiantys mūsų žaidime jame praleis lygiai dvi valandas ir galės likusį vakarą leisti taip, kaip tik patys pageidauja.“ – įvairias naujienas vardino organizatoriai.

Jokių super galių – tik sumani komanda

Kaip ne tik dalyvauti, bet ir laimėti? – tokie klausimai kartais iškyla dalyviams, tačiau vieno ir teisingo atsakymo tikrai nėra.

„Jokių super galių čia turėti nereikia, pakanka sumanios komandos ir visi šansai jūsų rankose“ – tikino organizatoriai.

Orientacinės varžybos automobiliais kiekvieną kartą susiklosto skirtingai, todėl net ir lyderiai čia negali snausti. Būna ir taip, kad sėkmė nusišypso pirmą kartą dalyvaujantiems. Bet geriausiai viską išsiaiškinti atvažiavus ir pabandžius.

Greičio pedalas – dar ne pirmos vietos garantas

Cityraid orientavimosi žaidimas pritraukia šimtus dalyvių ir tikrai ne visi jų yra kauniečiai. Užduotys paruoštos taip, kad jas išspręsti galėtų kiekvienas, dalyvaujantis varžybose.

Tačiau ir tai dar ne viskas – įdomiausia dalis, kokias taktikas pasirenka skirtingos komandos ir kaip susidėlioja maršrutą. Iki dugno numintas akseleratorius pergalės čia neatneš, nebent reikalų su policija – tai galėtų patvirtinti kiekvienas, dalyvaujantis tokiose ar panašiose orientacinėse varžybose. Kuo įvairesnės strategijos – tuo įdomiau patiems dalyviams, o ir intriga išlieka iki pat pabaigos.

Paprasta dalyvauti, o geros emocijos – garantuotos

Tam, kad prisijungtumėte prie šių varžybų, tereikia 3-5 žmonių komandos, išmaniojo telefono su mobiliuoju ryšiu ir kamera bei, žinoma, automobilio. Tai pramoga, kurios metu dalyviai turi neeilinę progą pažinti kitokį Kauną – specialiai varžyboms sukurtoje elektroninėje sistemoje pateiktos įvairiausios užšifruotos užduotys. Jas išsprendus tereikia sudėlioti tinkamiausia maršrutą ir viskas – nuotykiai ir atrakcijos jus pasitiks jau užduotis vykdant.

179 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai kviečiami rinkti verslą, kuriuo didžiuojasi labiausiai

Kauno autobusų stotis ruošiasi keleivių antplūdžiui

V. Matijošaičiui skirtas aukšto rango apdovanojimas

„Kas vyksta Kaune“ portale - pokalbis su Europos Parlamento nariu A. Guoga (tiesioginė transliacija)

D. Grybauskaitė balsavo antrajame prezidento rinkimų ture: Lietuvai pasisekė

Išankstiniame balsavime pirmąją dieną rinkėjai dalyvavo aktyviau

I. Šimonytė prieš rinkimus nebeplanuoja užsukti į Kauną

Techninių apžiūrų tvarka gali keistis: pajudino prieš dešimtmečius susidariusį monopolį

Automagistralėje netoli Kauno - smarkus susidūrimas (papildyta)

Nemuno krantinė Šančiuose, kurioje planuojama tiesti naują gatvę ir statyti namus