Policija ragina kauniečius registruoti vaizdo kameras

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvos policija pranešė pradedanti naują projektą, kuriuo bus siekiama paskatinti gyventojus deklaruoti turimas kameras, kurios fiksuoja viešas vietas.

„Mūsų tikslas – žemėlapyje turėti tašką su kameros vieta ir nuotrauka, kurioje užfiksuotas vaizdas, ką ta kamera filmuoja. Policijos turima įranga negali aprėpti kiekvieno kiemo, gatvės ar namo, todėl jūsų prisidėjimas mums labai pagelbėtų“, – šeštadienį išplatintame pranešime teigia Policijos departamentas.

Gyventojams siūloma savanoriškai užregistruoti policijoje savo turimą vaizdo stebėjimo kamerą ir taip prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo.

Tokia gyventojų pagalba, anot Policijos departamento, padės pareigūnams efektyviau ir greičiau ištirti nusikaltimus, pažeidimus ar nelaimingus atsitikimus. Jie galės iš anksto žinoti, į ką kreiptis norint gauti svarbios informacijos.

„Policija nematys, ką fiksuoja jūsų kamera. Tačiau nutikus įvykiui, mes paprašysime įrašo, kurį galimai užfiksavo jūsų vaizdo kamera. Registruodami kamerą, jūs neprisiimsite papildomų įsipareigojimų, nepatirsite jokių išlaidų“, – teigia departamentas.

Policija taip pat patikina, kad gyventojų pateikta informacija apie turimas vaizdo kameras bus žinoma tik jai, žmonių duomenų saugumas bus užtikrintas.

Kameros registruojamos internetu, portale e-policija.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė