Svarbus mūšis išvykoje pasibaigė skaudžiu „Žalgirio“ pralaimėjimu (atnaujinta) | Kas vyksta Kaune

Svarbus mūšis išvykoje pasibaigė skaudžiu „Žalgirio“ pralaimėjimu (atnaujinta)

delfi.lt 2019/02/28 21:30
„BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgiriui“ (9/15) Eurolygoje dar kartą teko pripažinti varžovų pranašumą. Itin svarbiose 24-ojo turo rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 80:73 (12:17, 13:23, 27:19, 21:21) nusileido Vitorijos „Baskonia“ (12/12) ekipai ir beveik galutinai komplikavo savo situaciją turnyro lentelėje.

Kaip artėjant rungtynėms minėjo „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius, nuo dabar kiekvienos rungtynės Eurolygoje Lietuvos čempionams yra tarsi finalas. Visgi šio finalo kauniečiams laimėti nepavyko.

Pirmasis kėlinys vyko labai nerezultatyviai, tačiau paskutinę sekundę Fernando Buesa arenoje susirinkusius sirgalius ant kojų pakėlė tritaškį per Artūro Milaknio rankas pataikęs Mattas Janningas – 17:12. Tai buvo tarsi nemalonus signalas – tritaškiais šeimininkai svečius terorizavo iki pat rungtynių pabaigos.

Antrą kėlinį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 8:0 ir persvėrė rezultatą, tačiau antra ketvirčio pusė svečiams susiklostė tiesiog košmariškai. 6 minučių atkarpą kauniečiai pralaimėjo 1:20 ir ilsėtis išėjo atsilikdami 25:40.

Per trečią kėlinį „Žalgiris“ gerokai apkarpė savo deficitą, bet „Baskonia“ svečius toliau baudė tritaškiais iš aikštės kampų ir išliko priekyje – 52:59 po 30 min.

Nors ketvirtame kėlinyje žalgiriečiai nuolat bandė alsuoti varžovams į nugarą, galutinai panaikinti varžovų susikrauto pranašumo nepavyko.