Priešininkui lazda per galvą tvojęs Kauno žaidėjas sulaukė sankcijų

T. Pacausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį Lietuvos ledo ritulio čempionate paaiškėjo reguliariojo sezono laimėtojai. Jais tapo Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai, kurie namuose po itin įtempto trilerio 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) nugalėjo „Kaunas Hockey“ ekipą ir likus vienam mačui iki atkrintamųjų jau nebegali nukristi žemiau pirmosios vietos.

Fantastiškas ir įtemptas rungtynes apkartino pačioje jų pabaigoje įvykęs incidentas, kai po susikibimo tarp „Energijos“ žaidėjo Karolio Kubiliaus ir „Kaunas Hockey“ kanadiečio Jono Stephanssono, pastarasis emocijas išliejo trenkdamas lazda į varžovo galvą.

Kaip skelbia „Energija“, Nacionalinė ledo ritulio lyga (NLRL) kreipėsi į teisėjų komitetą, po kurio rekomendacijų buvo priimtas sprendimas dėl bausmių priėmimo.

Trečiadienį paskelbta, kad už J. Stephanssono smūgį lazda į galvą K. Kubiliui kanadietis buvo nubaustas 60 eurų bauda bei vienerių rungtynių diskvalifikacija, o už agresyvų elgesį skirta papildoma dešimties rungtynių diskvalifikacija.

K. Kubiliui buvo skirta 2+10 minučių nuobauda. „Energijos“ klubas manydamas, kad tai yra neadekvačios nuobaudos padarytiems veiksmams ir nebuvo atsižvelgta į galimos traumos pasekmes, svarstė apie galimybę atsisakyti tęsti reguliarųjį sezoną bei atkrintamųjų etapą.

Visgi ketvirtadienį NLRL informavo, kad „Energijos“ ekipa nusprendė tęsti dalyvavimą čempionate ir toliau pratęs savo kovą dėl Lietuvos pirmenybių aukso medalių. Tai reiškia, kad paskutinės reguliariojo sezono rungtynės tarp „Energijos“ ir „Kaunas Hockey“ šį vakarą Kaune įvyks numatytu laiku.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lankytojams suteikta dar viena galimybė pamatyti uždaromą Kauno tunelį

R. Karbauskis apsisprendė, kurį kandidatą į prezidentus siūlys remti „valstiečiams“

M. Tyla įvardijo, koks buvo J. Veklenko „Eurovizijos“ biudžetas

Šančių gyventojus išgąsdino pasirodę sunkvežimiai

Karaliaus Mindaugo prospekte rengiamas draugiškas policijos reidas

Masinis sujudimas tęsiasi - fiksuojama didžiulė kauniečių eilė prie geležinkelio stoties

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijas“ užblokavo V. Landsbergio interviu

Atskleisti pirmieji festivalyje „Akacijų alėja 2019“ pasirodysiantys atlikėjai

Šeštadienį V. Putvinskio gatvėje atsivers durys, kiemai ir istorijos

Liūdna žinia norintiems apžiūrėti uždarytą požeminį Kauno tunelį