Priešininkui lazda per galvą tvojęs Kauno žaidėjas sulaukė sankcijų

T. Pacausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį Lietuvos ledo ritulio čempionate paaiškėjo reguliariojo sezono laimėtojai. Jais tapo Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai, kurie namuose po itin įtempto trilerio 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) nugalėjo „Kaunas Hockey“ ekipą ir likus vienam mačui iki atkrintamųjų jau nebegali nukristi žemiau pirmosios vietos.

Fantastiškas ir įtemptas rungtynes apkartino pačioje jų pabaigoje įvykęs incidentas, kai po susikibimo tarp „Energijos“ žaidėjo Karolio Kubiliaus ir „Kaunas Hockey“ kanadiečio Jono Stephanssono, pastarasis emocijas išliejo trenkdamas lazda į varžovo galvą.

Kaip skelbia „Energija“, Nacionalinė ledo ritulio lyga (NLRL) kreipėsi į teisėjų komitetą, po kurio rekomendacijų buvo priimtas sprendimas dėl bausmių priėmimo.

Trečiadienį paskelbta, kad už J. Stephanssono smūgį lazda į galvą K. Kubiliui kanadietis buvo nubaustas 60 eurų bauda bei vienerių rungtynių diskvalifikacija, o už agresyvų elgesį skirta papildoma dešimties rungtynių diskvalifikacija.

K. Kubiliui buvo skirta 2+10 minučių nuobauda. „Energijos“ klubas manydamas, kad tai yra neadekvačios nuobaudos padarytiems veiksmams ir nebuvo atsižvelgta į galimos traumos pasekmes, svarstė apie galimybę atsisakyti tęsti reguliarųjį sezoną bei atkrintamųjų etapą.

Visgi ketvirtadienį NLRL informavo, kad „Energijos“ ekipa nusprendė tęsti dalyvavimą čempionate ir toliau pratęs savo kovą dėl Lietuvos pirmenybių aukso medalių. Tai reiškia, kad paskutinės reguliariojo sezono rungtynės tarp „Energijos“ ir „Kaunas Hockey“ šį vakarą Kaune įvyks numatytu laiku.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš Kauno kilusi G. Martirosianaitė oficialiai pakeitė pavardę

R. Kazėnienė pratrūko: prokuratūrą reikia aptverti tvora ir visi žinos, už ką prokurorai ten sėdi

Vyriausybė apsisprendė - nuo šiol tarą privalės priimti ir kaimo parduotuvėse

Trečiadienio pavakarę Vilijampolėje - „Volkswagen" ir „MAN" susidūrimas

Kauno rajono miesteliui suteiktas garbingas titulas

Užgrūstame Kauno centre planuojama keisti automobilių stovėjimo tvarką

Po padidinamuoju stiklu - Kauno ligoninės skyriaus vedėja

Gilėjant prarajai, V. Pranckietis su R. Karbauskiu ietis suremti gali Kauno rajone

Baltarusija: galimybių kelti Neries vandens lygį Lietuvoje nėra

Kauno apskrityje smarkiai šoktelėjo sergamumas dviem ligomis