Dingusio kario artimieji nepraranda vilties: turi dar vieną prašymą kauniečiams – Kas vyksta Kaune

Dingusio kario artimieji nepraranda vilties: turi dar vieną prašymą kauniečiams

„Kas vyksta Kaune“, DELFI inf. 2019/02/26 16:53
Asmeninio albumo, Kauno apskrities VPK nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Antradienį toliau tęsiamos intensyvios penktadienio vakarą dingusio Deivido Petkaus paieškos. Vyro artimieji prašo visų kauniečių apsižvalgyti ten, kur policija ir paieškų dalyviai neužsuka.

Su „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi dingusiojo žmona Aida Petkienė prašė kauniečių apžiūrėti savo rūsius, ūkinius pastatus – vietas, kur rečiau užeinama.

„Vis dar tęsiama paieška, niekas nepasiduos“, – paklausus, ar aptikta bent kokių D. Petkaus pėdsakų, ryžtingai kalbėjo moteris. Portalo žiniomis, antradienį pareigūnai toliau ieško jauno vyro sausumoje, šukuojamos Nemuno apylinkės.

Naujienų portalui DELFI A. Petkienė tvirtino netikinti, kad vyras galėjo būti pagrobtas ar sulaukti susidorojimo, mat priešų jis neturėjęs, su niekuo nekonfliktavęs. Tą patį šnekėjo ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono, kuriame karys tarnavo, vadas plk. ltn Ramūnas Jurskis – esą tai, greičiausiai, nelaimingas atsitikimas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad 1993 m. gimęs D. Petkus be žinios dingo penktadienio vakarą. Rotušės aikštėje išlipęs iš „Taxify“ automobilio, vyras pasuko nežinoma kryptimi. Paskutinįkart jo telefono signalas užfiksuotas Raudondvario plente, netoli „Combo“ klubo.

Nuo šeštadienio policijos pareigūnai, dingusio žmogaus kolegos ir civiliai vykdė vyro paiešką: apeitos Nemuno pakrantės, viešojo maitinimo įstaigos, įmonės, klausinėta aplinkinių, kariai pakėlė asmeninius dronus ir žvalgė Nemuną iš valties.

Lietuvos kariuomenė Policijos departamento prašymu sekmadienį paieškos skyrė sraigtasparnį, tačiau D. Petkus iki šiol nerastas. Artimieji taip pat prašo atsiliepti vaizdo registratorius turinčius vairuotojus, kurie šeštadienio naktį tarp vidurnakčio ir 3 val. važiavo senamiesčio bei Vilijampolės gatvėmis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.