Menkoje avarijoje Eiguliuose be policijos neapsieita

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Paskutinę savaitės dieną kiek neįprasta avarija įvyko Sukilėlių prospekto ir Ašigalio gatvės sandūroje. Vienam automobiliui „nuklydus“ į gatvės dalį, kur eismas vyksta priešinga kryptimi, viena į kitą kaktomuša įsirėmė dvi mašinos.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, maždaug 13 val. pranešta apie dviejų transporto priemonių avariją Ašigalio gatvėje, ties pasukimu į čia pat esančios parduotuvės „Norfa“ automobilių stovėjimo aikštelę.

Pranešėjas, važiavęs automobiliu „Mercedes-Benz“, susidūrė su priešpriešiais išdygusiu moters vairuotu „Nissan“. Patruliai iškviesti įtarus, kad vienas vairuotojų gali būti neblaivus.

Atvykę pareigūnai nustatė, kad asmenys automobilius vairavo blaivūs. Dėl kaltės avarijos dalyviai sutarė, tad policija įvykio neformino – vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Transporto priemonės susidūrė pėsčiųjų perėjoje – laimė, žmonės nenukentėjo, tačiau socialiniuose tinkluose situacijai apibūdinti kauniečiai nepašykštėjo šmaikštaus žodžio: „Abu į tą patį pėsčiąjį taikėsi.“

Tuo metu Edita pastebėjo, kad šioje vietoje tokie nuotykiai – kasdienybė. „Ir tik todėl, kad kelio ženklai greičiausiai tik dėl grožio…“ – vairuotojų neatidumo tema ironizavo moteris.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo

Skaudi avarija stabdo eismą Kauno centre