Menkoje avarijoje Eiguliuose be policijos neapsieita

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Paskutinę savaitės dieną kiek neįprasta avarija įvyko Sukilėlių prospekto ir Ašigalio gatvės sandūroje. Vienam automobiliui „nuklydus“ į gatvės dalį, kur eismas vyksta priešinga kryptimi, viena į kitą kaktomuša įsirėmė dvi mašinos.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas, maždaug 13 val. pranešta apie dviejų transporto priemonių avariją Ašigalio gatvėje, ties pasukimu į čia pat esančios parduotuvės „Norfa“ automobilių stovėjimo aikštelę.

Pranešėjas, važiavęs automobiliu „Mercedes-Benz“, susidūrė su priešpriešiais išdygusiu moters vairuotu „Nissan“. Patruliai iškviesti įtarus, kad vienas vairuotojų gali būti neblaivus.

Atvykę pareigūnai nustatė, kad asmenys automobilius vairavo blaivūs. Dėl kaltės avarijos dalyviai sutarė, tad policija įvykio neformino – vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Transporto priemonės susidūrė pėsčiųjų perėjoje – laimė, žmonės nenukentėjo, tačiau socialiniuose tinkluose situacijai apibūdinti kauniečiai nepašykštėjo šmaikštaus žodžio: „Abu į tą patį pėsčiąjį taikėsi.“

Tuo metu Edita pastebėjo, kad šioje vietoje tokie nuotykiai – kasdienybė. „Ir tik todėl, kad kelio ženklai greičiausiai tik dėl grožio…“ – vairuotojų neatidumo tema ironizavo moteris.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Petrašiūnų žiede keičiama eismo tvarka

Kauniečiams bus pristatomi šimtamečių ąžuolų išsaugojimo darbai

Pareigūnų vaizdo įraše - girto „Mercedes-Benz“ vairuotojo gaudynės po visą Kauną

Kaunietis įspėja mamas su mažais vaikais: Kleboniškio miške būkite atsargios

Kauno „Akropolyje“ keturias dienas karaliaus pulas

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą

Žemaičių gatvėje užvirs asfaltavimo darbai

Kaune po atviru dangumi išsirikiuos įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija

Alytuje degusi įmonė ne pirmą kartą aplinkosaugininkų akiratyje – buvo skirtos baudos