Kauno savivaldybė imasi saugomų pastatų rekonstrukcijos

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno savivaldybė rengiasi rekonstruoti savo žinioje esančius kultūros paveldo statusą turinčius pastatus. Nors konkretus objektų sąrašas dar neaiškus, darbus pradėti ketinama jau vasarą.

Kaip BNS informavo savivaldybė, paskelbtas projektavimo paslaugų konkursas yra išankstinis, o konkretūs pastatai, kurie galėtų būti rekonstruojami, dar nėra numatyti.

„Šiuo metu konkretūs statiniai, kurių rekonstrukciją, statybą ar remontą projektuosime, dar nėra tiksliai žinomi, bet preliminariai tai būtų senųjų kapinių, paminklų tvarkybos, Kultūros paveldo departamento saugomų pastatų (savivaldybės, švietimo įstaigų) remonto projektavimas, ir panašiai“, – teigiama BNS savivaldybės pateiktame komentare.

Pasak savivaldybės, kai jau bus žinomas konkretus numatomas projektuoti statinys ir parengta projektavimo užduotis, šios sutarties pagrindu bus skelbiamas mažiau laiko užimantis atnaujintas tiekėjų varžymasis bei sudaroma pagrindinė konkretaus objekto projektavimo paslaugų sutartis su vienu iš preliminariąją sutartį sudariusių ir atnaujintą varžymąsi laimėjusių tiekėjų.

Pirkimą pradėti rengiamasi kovą, tikimasi, kad konkrečius objektus pagal jį rekonstruoti bus galima pradėti jau vasarą. Sutartį planuojama sudaryti metams su galimybe ją pratęsti, o numatoma jos vertė – 2,479 mln. eurų.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Pirmoji pusfinalio kova „Žalgiriui“ – be didelio vargo (foto)

Politologų spėjimai dėl prezidento rinkimų: I. Šimonytė ar G. Nausėda?

Kauniečiui V. Adamkui ketinama suteikti Neringos garbės piliečio vardą

„Senukų“ savininkai Augustinas ir Artūras Rakauskai verslus toliau vystys atskirai

Nelaimė Vilijampolėje – sužalotas pėsčiasis

Dviejų gyvybių pareikalavusios avarijos byloje – kaltinimai kaunietei

Daugiau detalių: prie „Girstučio“ aptalžytas pavežėjas buvo girtas kaip pėdas

Kauniečiai sudvejojo: įdomu, kas liks kaltas?

Kauniečiai kviečiami rinkti verslą, kuriuo didžiuojasi labiausiai

Kauno autobusų stotis ruošiasi keleivių antplūdžiui