Gamtos fotografas išdrįso prabilti apie „meilę“ tarp gyvūnų

D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasario 21-osios vakarą Vytauto Didžiojo universitete fotografas M. Čepulis dalinosi ne tik įspūdingomis nuotraukomis iš įvairių gamtos epizodų, bet ir savo biologijos žiniomis.

Subūrė daugybę klausytojų

VDU akademinio jaunimo mokslinės organizacijos „Modusas“ prezidentė ir renginio iniciatorė, pradėdama renginį juokavo, jog auditorija nematė tiek daug žmonių jau ilgą laikotarpį. Ir išties, į susitikimą su ornitologu atkeliavo ne tik studentai, bet ir kiti įvairaus amžiaus žmonės.

M. Čepulis klausytojų laukė su prezentacija apie „meilę“, tačiau niekas neįtarė, iš kokios perspektyvos tinklaraštininkas ją pateiks. Pats M. Čepulis pripažino, jog tokia tema pakalbėti norėjo jau kurį laiką, tačiau nedrįso.

Auditorija buvo supažindinta su įvairiausių gyvūnų rūšių dauginimosi ypatumais, pradedant vienaląsčiais ir baigiant stambiausiais žinduoliais. Pasakojimo tėkmę lydėjo M. Čepulio darytos nuotraukos bei šmaikštūs pastebėjimai, kilę stebint gamtą, ne kartą sukėlę krizenimą ir net juoką klausytojų tarpe.

Paskaitos pabaigoje fotografas skatino diskusiją tikrosios meilės klausimu gyvūnų tarpe, pats pripažindamas, jog neturi tvirtos nuomonės ir atsakymo šia tema. Iškilus tankiam rankų miškui tarp susidomėjusių klausytojų buvo paliestos evoliucijos, ekologijos ir net politikos temos, kurios paskatino apmąstymus ir už auditorijos ribų.

Išeidami susirinkusieji turėjo progą gauti M. Čepulio parašą ant knygos bei padėkoti už jaukią ir smagią atmosferą renginio metu.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Google“ smūgis „Huawei“: žada panaikinti prieigą prie programėlių

Uždaromas geležinkelio tunelis Kaune: keleiviams - svarbi žinia

Sinoptikai: temperatūra priartės prie 30 laipsnių - laukia ir liūtys

Atgims romantiškas maršrutas legendiniu laivu iš Kauno į Nidą

Kauno geležinkelio tunelyje – istoriją pasakojanti inovatyvi ekspozicija

Pasibaisėjo vaizdais Nemuno ir Neries santakoje: „Tikiuosi, įstatymai visiems vienodi“

Gedimas „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelėje patuštino kauniečio sąskaitą

UNICEF vaikų bėgimas „už kiekvieną vaiką“ tradiciškai atvyksta į Kauną

Įdomiausios renginių akimirkos: kaip savo gimtadienį šventė Kaunas? (foto)

Ant baigiamo statyti verslo pastato stogo pačiame Kauno centre apsigyveno bitės