Pasitelkus keturkojus pareigūnus aptikti netikėti radiniai

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno policija per praėjusias keletą dienų, pasitelkę keturkojus pareigūnus, išsiaiškino keturis asmenis, pas kuriuos buvo rasta narkotinių medžiagų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai nuolat organizuoja įvairias policines priemones, siekiant ne tik išaiškinti, bet ir užkardyti įvairius teisės pažeidimus. Prie nusikalstamų veikų išaiškinimo itin ženkliai prisideda tarnybiniai šunys, kurių Kauno apskrities policijoje šiuo metu yra net 12, rašoma Kauno apskrities VPK pranešime spaudai.

Ankstyvą ketvirtadienio rytą, vasario 21 d. apie 8 val., Kauno rajone, Alšėnų seniūnijoje, Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės kinologų ekipažas patikrinimui sustabdė vyro (gim. 1989 m.) vairuojamą automobilį „VW Bora“.

Kilus įtarimams, pareigūnai nusprendė į pagalbą pasitelkti keturkojį kolegą, kuris automobilio patikros metu aptiko paslėptas galimai augalinės kilmės narkotines medžiagas. Vyrui už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d. gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba bauda, arba areštas.

Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės pareigūnai trečiadienį sustabdę patikrinimui automobilį, aptiko dar šešis paketus galimai narkotinių medžiagų. Naktinio Kauno gatvėmis „Opel“ automobiliu besivažinėję vyrai, kurie su savimi turėjo galimai ne tik narkotinių medžiagų, bet ir daiktą panašų į šaunamąjį ginklą – sulaikyti.

Vasario 20 d. apie 1.50 val. pareigūnai patikrinimui sustabdė įtarimų sukėlusį automobilį „Opel Vectra“, kuriuo važiavo du vyrai (gimę 1987 m. ir 1985 m.).

Asmenų pasiteiravus, ar šie turi su savimi draudžiamų daiktų, atsakė, jog ne, tokį pat atsakymą pateikė ir paklausus, ar automobilyje yra neleistinų daiktų. Tačiau pareigūnams apžiūrint automobilio saloną, vairuotojo vietoje, atidarius po vairu esanti automobilio saugiklių dangtelį iš vidaus iškrito vienas permatomas polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais ir baltos spalvos dėklas, kuriame buvo dar penki permatomi polietileniniai maišeliai. Jų viduje taip pat buvo baltos spalvos milteliai, galimai narkotinės medžiagos.

Automobilyje taip pat rastas daiktas, panašus į šaunamąjį ginklą. Abu vyrai buvo pristatyti į gydymo įstaigą, tyrimams dėl narkotinių medžiagų vartojimo atlikti, po to pristatyti į areštinę.

Atliekant tolimesnius ikiteisminio tyrimo veiksmus, atlikus kratas vieno iš įtariamųjų namuose, pas merginą (gim. 1992 m.), pasitelkus keturkojį pareigūną, buvo rastas dar vienas maišelis su galimai narkotine medžiaga.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas

Po vakar Dainavoje įvykusios masinės avarijos kauniečiai širsta iki šiol

Policija ieško vagies: išsinešė fotoaparatą ir nešiojamąją kolonėlę

Atskleidė, kaip vos už kelis eurus pasigaminti prabangią vakarienę

Į Lietuvą norėta įvežti 4 mln. nesaugių medicinos priemonių

Ar sekmadienį bus galima balsuoti bet kurio Lietuvos miesto rinkimų apylinkėse?

Kaune laksto azarto mėgėjai: laikinai uždaryta Švenčionių gatvės atkarpa

Suskaičiavo iš anksto balsavusių rinkėjų skaičių: kauniečiai neskuba