Kandidatų į Kauno merus debatai tiesiogiai (vedėjas E.Jakilaitis)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio vakarą vyksta vieši projekto „Žinau, ką renku“ organizuojami debatai su kandidatais į Kauno miesto merus. Šįkart tarp kandidatų – ir dabartinis meras Visvaldas Matijošaitis. Tiesioginę debatų transliaciją stebėkite portale „Kas vyksta Kaune“ arba socialiniame kauniečių bendruomenės profilyje.

Kandidatų į merus debatai prasidės 19:30 valandą Kauno kultūros centre, adresu Kęstučio gatvė 1, juos ves žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Visi, turintys klausimų kandidatams į miesto vadovo kėdę, gali juos užduoti čia.

Šį vakarą debatuose be Visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“ atstovo, dabartinio mero Visvaldo Matijošaičio išgirsime dabartinio vicemero Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidato į miesto merus Simono Kairio, Jurgitos Šiugždinienės, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatės idėjas, išvysime Lietuvos centro partijos kandidatę Rūtą Andriuškevičienę, Gintarą Černiauską, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovą, partijos Tvarka ir teisingumas politiką Antaną Navakauską.

Nors buvo kalbėta, kad debatuose dalyvaus visi kandidatai į Kauno merus, šiuose dėl anksčiau suplanuotų renginių neišvysime Darbo partijos atstovo Martyno Maulės.

Tiesa, šie debatai turėjo įvykti keliomis dienomis anksčiau, tačiau buvo net du kartus atidėti. Pradžioje skelbta, kad debatai vyks vasario 15- ąją, penktadienį, kuomet Kaune suplanuotas Valstybės atkūrimo dienai skirtas šventinis koncertas „Žalgirio“ arenoje, tuomet nuspręsta debatuoti vasario 17-ąją, bet paaiškėjo, kad iš atostogų nespėja grįžti V. Matijošaitis.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, su kuo susigrums „Žalgiris“ LKL finale

Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio

Didžiulė rekonstrukcija įsibėgėja: prie Kauno laukia nauji eismo pakeitimai

Kandidatų į Europos Parlamentą sąrašuose - žinomų kauniečių veidai

Palemono gyventojai niršta: „Kautra“ nusprendė iš mūsų pasityčioti?

Kauno oro uostas laukia milijoninių investicijų: pasidalino netolimos ateities vizija

Šalia Draugystės parko vairuotojai sutepė „sumuštinį“

Pareigūnai rado žmogžudyste įtariamo vyro kūną

Prie naujai statomo „Lidl“ - stipri avarija

Išbandė jėgas: policija ir medikai šturmavo Birštono gimnaziją