Kelyje pavojingai „siautėjęs“ BMW vairuotojas liko be teisių ir tuštesne pinigine

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasario 11-17 dienomis Kauno pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę. Labiausiai pasižymėjo „BMW“ vairuotojas.

Vasario 16 d. apie 14:05 val. Kauno r., kelyje Kaunas-Prienai-Alytus 15 km, vyras (gim. 1986 m.) vairuodamas automobilį „BMW“ pažeidė kelio ženklą „lenkti draudžiama“, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą kirsdamas ištisinę ženklinimo liniją ir lenkė ta pačia kryptimi važiavusią transporto priemonę, taip keldamas pavojų ne tik savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumui.

Vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d. Už tai gresia bauda iki 230 eurų ir teisės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių.

Praėjusią savaitę, vasario 11-17 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu iš viso užfiksavo 3 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus. Taip pat tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinta 11 neblaivių automobilių vairuotojų. Nustatyti 8 lengvo girtumo atvejai, 3 – vidutinio. Taip pat nustatyti 4 neblaivūs dviračių vairuotojai.

53 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, su kuo susigrums „Žalgiris“ LKL finale

Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio

Didžiulė rekonstrukcija įsibėgėja: prie Kauno laukia nauji eismo pakeitimai

Kandidatų į Europos Parlamentą sąrašuose - žinomų kauniečių veidai

Palemono gyventojai niršta: „Kautra“ nusprendė iš mūsų pasityčioti?

Kauno oro uostas laukia milijoninių investicijų: pasidalino netolimos ateities vizija

Šalia Draugystės parko vairuotojai sutepė „sumuštinį“

Pareigūnai rado žmogžudyste įtariamo vyro kūną

Prie naujai statomo „Lidl“ - stipri avarija

Išbandė jėgas: policija ir medikai šturmavo Birštono gimnaziją