Interneto platybėse – sveikinimai Vasario 16-osios proga

Video stop kadras,„Facebook“ nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atėjus 101-ioms Lietuvos valstybėms atkūrimo metinėms, interneto platybėse pasipylė sveikinimai. Kūrybos nepagailėjo įvairios institucijos, bendruomenės ir kauniečių krepšinio komanda „Žalgiris“.

Vasario 16-oji Lietuvos valstybei ir istorijai yra didi diena, tad natūralu, jog ją mini nuo mažiausių iki didžiausių ir siunčia šilčiausius sveikinimus.

Kūrybos nepagailėjo Kauno „Žalgiris“. Visos komandos vardu vienybės linkėjo Lietuvos vėliavomis it Supermeno skraistėmis apsijuosę Edgaras Ulanovas ir Paulius Jankūnas.

Ne ką mažiau kūrybos įdėjo ir Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stotis. Daug neišsiplėtoję medicinos darbuotojai pasveikino visą Lietuvą.

Su Lietuvos valstybės atkūrimo pasveikino ir Kauno kariai. Sukurtame vaizdo įraše, skambant Andriau Mamontovo kūrybai, Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono vadas plk. ltn. Ramūnas Jurskis palinkėjo plėtoti ir saugoti laisvę.

Trispalvės spalvomis nusidažė ir „Žalgirio“ arenos sveikinimas. Geltonai nudažytas dangus, žaliai – arena, o raudonai – Nemunas pasveikino su Lietuvos gimtadieniu.

Nuošalėje neliko ir Lietuvos policija. Jų paskelbtame vaizdo klipe netrūko nuoširdumo ir ranka rašytų sveikinimų bei palinkėjimų, vienas iš jų – „Atsidavimo, supratingumo, vienybės“.

Pasveikinti suskubo ir Kauno oro uostas, savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašymas: „Šiandien tai ir švęskime – laisvę turėti atvirus oro vartus į visą pasaulį“.

Netradiciškai ir unikaliai kauniečius pasveikino Kauno IX forto muziejus – jo darbuotojai priminė apie vykstančią akciją ir kvietė palinkėjimą valstybės atkūrimo dienos proga.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tymų protrūkis paskatino valdžios diskusiją apie privalomus skiepus

Kovai su vaikus puolančia infekcija Kauno ligoninėje - 700 tūkstančių eurų

Tritaškių lietumi prapliupęs „Žalgiris“ vėl paskandino „Šiaulių“ laivą

Ugniagesiai papasakojo apie nelengvą darbą: trys dalykai, kurių nevalia daryti po eismo įvykio

Kaip per porą dešimtmečių Kaunas tapo pirmuoju miestu Lietuvoje

Savaitgalis sodyboje apkarto: vyrui teko kviesti policiją

Nuo balandžio - nauja kai kurių automobilių registravimo tvarka

Kaune įkurta Lietuvos žurnalistų sąjunga švenčia svarbią sukaktį

Kaune užfiksuotas neįprastas gamtos reiškinys

Stringant pasų išdavimui, tikisi pagalbos iš privačių įmonių