Virpa miesto centre esantys pastatai: įnirtingai griūva kadaise populiaraus statinio sienos

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Statybinė technika vis aktyviau darbuojasi miesto centre, Maironio gatvėje, kur šiuo metu griūva buvusio prekybos ir pramogų centro „Sostinė“ sienos, dūžta langai. Gyvenantys ir dirbantys aplinkiniuose pastatuose dažnai junta stiprius virpesius, atsirandančius nuo smūgių į minėtą pastatą, kur pasibaigus griovimo darbams ims kilti naujas didžiausias Kaune viešbutis.

Kaip jau ne kartą minėta, į projektą ketinama investuoti daugiau kaip 8 mln. eurų. Būtent tokią sumą nurodė darbus atliekanti statybos kompanija „Mitnija“. Kai buvęs prekybos ir pramogų centras „Sostinė“ bus galutinai nugriautas, jo vietoje iškils trijų žvaigždučių viešbutis. Daugiau nei 5,8 tūkst. kv. m šešių aukštų pastate bus įrengti 175 kambariai, kiekviename aukšte – po 23 standartinius, 9 standartinius dviviečius, 2 nestandartinius ir 1 netipinį kambarį.

Prie naujo statinio žadama įkurti ir požeminę automobilių stovėjimo aikštelę – iš viso čia bus sukurtos vietos, talpinsiančios 44 automobilius. Pirmojo „Moxy“ prekės ženklo viešbutis Baltijos šalyse, Kaune bus didžiausias iš iki šiol buvusių, prieš kurį laiką sakė darbus atliekančios statybos kompanijos „Mitnija“ atstovai.

Numatytus darbus planuojama pabaigti iki 2020-ųjų balandžio mėnesio. Iki tol kauniečiai galės stebėti senojo pastato griūtį, o vėliau virsmą nauju į miesto veidą įrašytu statiniu.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tymų protrūkis paskatino valdžios diskusiją apie privalomus skiepus

Kovai su vaikus puolančia infekcija Kauno ligoninėje - 700 tūkstančių eurų

Tritaškių lietumi prapliupęs „Žalgiris“ vėl paskandino „Šiaulių“ laivą

Ugniagesiai papasakojo apie nelengvą darbą: trys dalykai, kurių nevalia daryti po eismo įvykio

Kaip per porą dešimtmečių Kaunas tapo pirmuoju miestu Lietuvoje

Savaitgalis sodyboje apkarto: vyrui teko kviesti policiją

Nuo balandžio - nauja kai kurių automobilių registravimo tvarka

Kaune įkurta Lietuvos žurnalistų sąjunga švenčia svarbią sukaktį

Kaune užfiksuotas neįprastas gamtos reiškinys

Stringant pasų išdavimui, tikisi pagalbos iš privačių įmonių