Kaune sulaikyti heroino platintojai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Kaune sulaikyti keturi vyrai, pas kuriuos rastas labai didelis kiekis galimai narkotinių medžiagų – heroino.

Vasario 13 d. Kauno mieste, Žaliakalnyje, vykdant sulaikymo operacijas dėl narkotinių medžiagų platinimo, K. Petrausko ir Partizanų gatvėse sulaikyti du asmenys (gimę 1969 m. ir 1974 m.) įtariami disponavę narkotinėmis medžiagomis. Pas juos rastas nedidelis kiekis narkotinių medžiagų. Jiems gresia laisvės atėmimas iki 2 metų, praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Tą patį antradienio vakarą, apie 19.00 val., Kaune, Savanorių pr., sulaikyti dar du asmenys, kaip įtariama bendrininkai, galimai kartu platinę narkotines medžiagas. Vyrai, gimę 1963 m. ir 1968 m., ne kartą teisti už sunkius nusikaltimus. Pas vieną iš platintojų rastas labai didelis kiekis galimai narkotinių medžiagų heroino. Taip pat atliktų kratų metu, striukės kišenėje rasta narkotinių medžiagų, kurios jau buvo paruoštos platinimui nedidelėmis pakuotėmis.

Penktadienį, vasario 15 d., kreipiamasi dėl kardomosios priemonės (suėmimo) paskyrimo įtariamiesiems.

Vyrui (gim. 1968 m.), galimai platinusiam narkotines medžiagas gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų, jo vyresniam bendrininkui (gim. 1963 m.) taip pat gresia nuo 2 iki 8 metų nelaisvės. Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune apstu KET pažeidimų: įkliuvo ir vairuotojai, ir pėstieji

Kaune pražydo aukščiausia Lietuvoje palmė

Vaikus pornografijai išnaudojęs vyras išgirdo teismo sprendimą – už grotų nesės

Stiprus susidūrimas Petrašiūnuose – vairuotojai išvežti į klinikas

S. Skvernelis prisiminė seną nuobaudą: didžiausia nuodėmė nutiko prieš 20 metų

Fiksuoja skaitytoja: Kauno senamiestyje pabudo gamta

Smarkus smūgis Panemunėje: į nelaimės vietą išsiųsti medikai

Kurį laiką mažėjęs sergamumas gripu vėl šoktelėjo

Viena didžiausių šalies IT paslaugų tiekėjų patyrė gedimą

Kauno pareigūnai tiria: sekmadienį rastas apiręs kūnas