Kaune sulaikyti heroino platintojai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Kaune sulaikyti keturi vyrai, pas kuriuos rastas labai didelis kiekis galimai narkotinių medžiagų – heroino.

Vasario 13 d. Kauno mieste, Žaliakalnyje, vykdant sulaikymo operacijas dėl narkotinių medžiagų platinimo, K. Petrausko ir Partizanų gatvėse sulaikyti du asmenys (gimę 1969 m. ir 1974 m.) įtariami disponavę narkotinėmis medžiagomis. Pas juos rastas nedidelis kiekis narkotinių medžiagų. Jiems gresia laisvės atėmimas iki 2 metų, praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Tą patį antradienio vakarą, apie 19.00 val., Kaune, Savanorių pr., sulaikyti dar du asmenys, kaip įtariama bendrininkai, galimai kartu platinę narkotines medžiagas. Vyrai, gimę 1963 m. ir 1968 m., ne kartą teisti už sunkius nusikaltimus. Pas vieną iš platintojų rastas labai didelis kiekis galimai narkotinių medžiagų heroino. Taip pat atliktų kratų metu, striukės kišenėje rasta narkotinių medžiagų, kurios jau buvo paruoštos platinimui nedidelėmis pakuotėmis.

Penktadienį, vasario 15 d., kreipiamasi dėl kardomosios priemonės (suėmimo) paskyrimo įtariamiesiems.

Vyrui (gim. 1968 m.), galimai platinusiam narkotines medžiagas gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų, jo vyresniam bendrininkui (gim. 1963 m.) taip pat gresia nuo 2 iki 8 metų nelaisvės. Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno sporto halės rekonstrukcija sustabdyta – teismą pasiekė skundas

Legendinis restoranas „Pas Stanley“ švenčia 10-ties metų gimtadienį (foto)

Gatvėse netoli Kauno nusidriekė ilga medikų brigadų kolona

Balsavęs R. Karbauskis: „valstiečių“ sėkmę lems rinkėjų aktyvumas

Ligoninėje užgeso užpulto vyro gyvybė

Pirmą kartą „Jamam" Kauno „Akropolyje" vyks net tris dienas

Laikas traukti tūzus: prezidento rinkimuose – penktadienio intriga

Kaune sklando „Kiemų šventės“ nuotaika: soborą apsupo vaišėmis nukrauti stalai (foto)

„Lietkabelį“ sutriuškinęs „Žalgiris“ - LKL finale

Susitikimas su Kauno pareigūnais: „švariems“ vairuotojams - dovanos